Domovská stránka » Krabičková dieta » ✅ Krabičková dieta KLADNO – TOP 11 (recenze) ✅

✅ Krabičková dieta KLADNO – TOP 11 (recenze) ✅

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Hledáte, jaká je nejlepší krabičková dieta na Kladně?

Na Ecoblogu jsem jich testoval více jak 10.

V tomto srovnání se podíváme na to, které z nich byly ty nejlepší.

Pojďme na to!

Nejlepší krabičková dieta KLADNO


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

TOP 3 Nejprodávanější krabičkové diety na KLADNĚ

Doporučuji
Zdravé stravování

Zdravé stravování

Celkové hodnocení: 5/5

Vybrat si můžete z více jak 12 programů. Co daný program preferuje, to lze lehce odvodit od jeho názvu. Krabičková dieta Zdravé stravování připravuje pokrmy v čele s týmem výživových specialistů.

NutritionPro

Nutrition Pro

Celkové hodnocení: 4.9/5

Krabičková dieta NutritionPro zaměstnává jen ty nejlepší kuchaře, kteří při výrobě jednotlivých jídel používají moderní výrobní plochu a nejmodernější technologie pro šetrné zpracování surovin.

Fitness Food Menu

Fitness Food Menu

Celkové hodnocení: 4.8/5

Fitness Food Menu vaří profesionálové v čele s výživovými specialisty. Fitness Food Menu se může pyšnit vlastní řadou proteinových výrobků, těstovin a biokoření. Firma na trhu funguje už přes 11 let.

Zdravé stravování

Krabičková dieta Zdravé stravování

Že jsou krabičkové diety vhodné pro „lenochy”, kterým se nechce vařit nebo „tlouštíky” bez vůle připraviti si kaloricky lépe vyhovující jídlo? Ale kdepak!

Krabičková dieta Zdravé stravování je důkazem toho, že je to moderní styl stravování pro všechny napříč generacemi, profesemi a úmysly.

Krabičková dieta zdravé stravování pomáhá vybudovat zdravější stravovací návyky, v nichž hlavní roli hraje pravidelnost.

Nabízí celou řadu programů, které jsou upraveny na míru individuálním stravovacím potřebám různých skupin uživatelů, mezi které můžete patřit i vy.

Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí širokou škálu stravovacích programů s jídelníčky, které sestavuje tým výživových specialistů pod vedením nutriční terapeutky Mgr. Kateřiny Šimkové.

Krabičková dieta Zdravé stravování

Nabízí programy:

 • Pro zdraví,
 • Pro zdraví +,
 • Kombi week,
 • Meníčko,
 • Bez masa,
 • Pro mámy,
 • Fit +,
 • Protein +,
 • Detox,
 • Protein Extra,
 • Jídlo na víkend.

Každý program přitom nabízí více variant jídelníčku, hlavně co se obsahu kalorií týče. Jídelníčky v jednotlivých programech však lze vybírat i podle toho, zda jsou celodenní nebo vynechávají nějakou porci jídla, například jídelníček celodenní bez večeře, jídelníček celodenní bez snídaně, jídelníček dopolední, odpolední, bez svačin atd. Krabičková dieta Zdravé stravování se nezaměřuje pouze na hlavní města, nýbrž cílí na rozvoz i v menších městech skrz celou Českou republiku. 

Krabičková dieta Zdravé stravování

Přesto nelze zaručit, že zrovna k vám bude společnost rozvážet. Kromě rozvozu nabízí i síť odběrných míst, kde si můžete své jídlo na celý den vyzvednout. Stejně jako většina společností, které krabičkové diety nabízí, tak i Zdravé stravování jídlo rozváží vždy večer před dnem, pro který jsou jídla určeny.

Ceny krabičkových jídel od Zdravého stravování jsou ovlivněny výběrem konkrétního programu a jídelníčku, který nabízí. Například cena celodenního jídelníčku z programu Pro zdraví = 441 Kč/den (jídelníček 5000 kJ, 5 porcí za den). Celodenní program KETO pak vychází na částku od 537 Kč. Program Pro mámy s pěti porcemi jídla stojí od 503 Kč (7000 kJ).

Krabičková dieta Zdravé stravování

Výhody a nevýhody Zdravého stravování

K výhodám krabičkové diety ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ patří:

 • široká nabídka programů,
 • rozvoz do většiny míst v ČR.

Jako nevýhodu lze označit:

 • skutečnost, že při tak široké nabídce se může zákazník maličko ztrácet (tohle ale vyvažuje možnost online poradenství),
 • pro někoho vyšší cenu za stravování (zejména pak pro ty, kteří kromě této diety musí běžně vařit a nakupovat pro zbytek rodiny).

Reference zákazníků Zdravého stravování

Ivana Sottnerová, fitness trenérka a nutriční koučka

I přesto, že spoustu surovin musím ze svého jídelníčku vyřadit, krabičky od Zdravé stravování pro mě zůstávají i nadále velmi pestré.

Pavel Horváth, fotbalový trenér

Na krabičkové dietě Zdravé stravování mi vyhovuje, že jídlo rozvážejí do více měst, a tak ho můžu odebírat podle toho, kde se zrovna nacházím. Díky tomuto stravování jsem za 3 měsíce shodil 8 kilogramů.

Kuba Ryba, hudebník

 Jídlo od Zdravého stravování bylo mým třetím pokusem o krabičkovou dietu a musím říct, že až tato společnost mi po všech stránkách vyhovovala – hlavně její veganské menu, díky kterému jsem za tři měsíce zhubl 7 kilogramů.

NUTRITION PRO

Krabičková dieta Nutrition Pro

Hubnout nemusí být věda, když vyřešíte podstatu celé věci a tou je jídlo. Jenže připravit si pokaždé čerstvé, chutné a nutričně vyvážené jídlo nejen na každý den, ale také po celý den, je dost těžké.

Zvlášť, pokud to musíte skloubit s vašimi dalšími povinnostmi.

Odpovědí, jak to celé dát dohromady, je krabičková dieta NUTRITION PRO, která dováží krabičky na celý den (nebo podle toho, jak to nastavíte) v Praze a Kladně. 

Krabičková dieta Nutrition Pro

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • HUBNOUCÍ PROGRAM
 • NABÍRACÍ PROGRAM
 • UDRŽOVACÍ PROGRAM
 • OBĚD + VEČEŘE

Programy lze individuálně nastavit, a to na základě konzultace s výživovým poradcem i podle toho, zda chcete odebírat pět jídel denně nebo vám budou stačit jen 3 jídla denně. Nastavit si můžete také to, zda budete krabičky odebírat jen pět dní v týdnu (od pondělí do pátku) nebo si k nim přiberete i sobotu. Krabičková dieta NUTRITION PRO nabízí velmi flexibilní dopravu po Praze a dvouhodinová časová rozvážecí okna. Společnost nabízí i možnost změnit si adresu doručení, a  to v den rozvozu vždy do 15:00 hodin.

Krabičková dieta Nutrition Pro

K dispozici je i odběrné místo v centru Prahy, kde si můžete vaše krabičky pohodlně vyzvednout. Cena jednotlivých krabiček se odvíjí podle individuálního nastavení. Nutrition Pro má na webu skvělou kalkulačku, podle které si může zájemce o krabičkovou dietu spočítat svou cenu podle zvoleného programu a jeho délky.

Jaké jsou výhody a nevýhody Nutrition Pro?

K velkým výhodám patří:

 • individuální přístup a flexibilita
 • příjemně řešený a přehledný web

Jako nevýhodu lze vidět:

 • doručení jen v Praze a nově také v Kladně
 • jídla nelze připravit na neděli
Krabičková dieta Nutrition Pro

Reference zákazníků Nutrition Pro

Hana

Krabičky Nutrition Pro nabízejí opravdu velké porce, až jsem se někdy dělila se synem. Doporučuji.

Renata

Jídlo z krabiček Nutrition Pro je velmi dobré a navíc mi odpadají starosti o to, co budu každý den vařit.

Kristýna

Krabičky mě zachraňovaly během home officů, když jsem měla spoustu práce, ale nechtělo se mi nikam chodit ani nic připravovat. Doporučuji.

Dieta v krabičce

Krabičková dieta - Dieta v krabičce

Žijete hekticky a na zdravý životní styl nezbývá čas ani prostor? Potom je potřeba se zastavit a na někoho hodit, když ne všechny vaše starosti a povinnosti, alespoň každodenní vaření. O váš dietní plán se může v Praze a ve Středočeském kraji postarat Dieta v krabičce.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • SLIM (5000 kJ, program vhodný spíše pro drobné ženy bez fyzické aktivity)
 • SLIM FIT (7000 kJ, program vhodný pro drobné ženy bez fyzické aktivity)
 • FIT (8000 kJ pro muže bez fyzické aktivity)
 • BALANCE (10 000 kJ pro muže s fyzickou aktivitou)

(recenze Diety v krabičce je zde)

Cena za krabičky závisí na zvoleném programu. Není možné brát jen část jídel v programu, vždy je nutné vzít program celý. Kombinovat lze nicméně délku doby, po kterou budete krabičky využívat, a to měsíc, dva měsíce nebo tři měsíce. Vybrat si můžete i z varianty bez sobot nebo se sobotami.

K dispozici je zkušební den krabiček nebo zkušební týden krabiček, kdy si vyzkoušíte, co všechno krabičky Dietavkrabicce.cz obnáší. Krabičky rozváží každý den vždy čerstvá jídla. Jídlo je možné si vyzvednout na řadě odběrných míst, a to buď večer nebo ráno v den konzumace.

Výhody a nevýhody krabiček Dieta v krabičce

K výhodám patří:

 • širší nabídka programů,
 • jídlo i na sobotu s možností rozvozu nebo možností osobního vyzvednutí.

Nevýhodou je:

 • rozvoz omezený jen na Prahu a Středočeský kraj
 • chybí nabídka pro vegetariány, nabídka bezlepkového menu, atd.

Reference zákazníků Dieta v krabičce

Jana B.

K dietě se vracím přibližně jednou ročně. To stačí, aby se dostavil kýžený úbytek váhy, například před létem.

Markéta H.

První měsíc, co krabičky konzumuji, jsem zhubla 6 kilogramů. Teď má váha stojí, ale v dietě hodlám pokračovat do dalšího úbytku.

Dana M.

Krabičky doporučuji, protože jsou jednoduše perfektní a chutné a ani s dopravou není žádný problém.

(recenze Diety v krabičce je zde)

Antónia Mačingová

Krabičková dieta Antónia Mačingová

Představte si, že jídlo, které běžně používáte, lze sestavit do receptů, které vám v rámci pravidelné stravy přinesou řadu zdravotních benefitů. Zharmonizovat váš organismus vám pomůže krabičková dieta Macingovarozvoz.cz, která jako jediná v České a na Slovensku vlastní certifikaci přímo od výživové terapeutky Antónie Mačingové. Krabičková dieta Antónia Mačingová jako jediná v ČR a na Slovensku vlastní certifikaci od výživové terapeutky Antónie Mačingová, která se působením stravy na tělo a zdraví věnuje už více než 20 let.

Tato krabičková dieta rozváží krabičky do většiny míst v České republice (působí také na Slovensku). Jedná se vždy o 28denní režim. Po tuto dobu se stravujete krabičkami této firmy. Jejich velkou výhodou je, že na rozdíl od ostatních podobných firem nabízí tato stravování i přes víkendy. Denně nabízí pokaždé čerstvé jídlo (na den dopředu). Výjimku tvoří víkendy, na které jídlo dostanete s předstihem už ve čtvrtek. Jídlo je však speciálně baleno tak, aby vždy zůstalo čerstvé.

Vybírat můžete z těchto programů:

 • Harmonizační (detoxikační) program na 28 dní
 • Fitness program -  stravování pro sportovce
 • Bez masa
 • Schůdková metoda 365 (celoroční udržovací stravování),
 • Stravování dle Antónie Mačingové.

Každý program si můžete individuálně nastavit. Záleží na vás, zda si vyberete tříchodové nebo pětichodové menu či program s víkendy nebo bez víkendů. Cena závisí na zvoleném programu, jeho individuálním nastavení a délce.

Výhody a nevýhody krabiček Mačingová

 • velkou výhodou tohoto programu je certifikace od Antónie Mačingové, kterou nevlastní jen tak někdo,
 • dalším plusem je pak nabídka jídel i přes celý víkend (jídlo na víkend dostanete ve čtvrtek).

Nevýhodou může být: 

 • pro někoho vyšší cena (ne vyšší než ostatní nabídka krabičkových diet),
 • každému nemusí vyhovovat nastavení programu na 20 nebo 28 dní.

Reference zákazníků krabiček Mačingová

Martina

Krabičková dieta mi vyhovuje z toho důvodu, že se o nic víc nemusím starat. Soustředím se pouze na práci a péči o moji postavu. Nemusím vařit ani nakupovat a jídlo mám i o víkendech.

Vlasta

Ke krabičkové dietě jsem se uchýlila, protože jsem chtěla mít v rukou to, co jím. A to se povedlo.

Viktor

Krabičková dieta mi pomohla nastartovat hubnoucí proces. Už jsem se konečně přestal motat v tom, co je správné, abych jedl. Zkrátka jsem se nemusel o nic starat. Později jsem do režimu zařadil i pohyb.

Fitness Food Menu

Krabičková dieta Jsme Fitness Food Menu

Péče o zdravý životní styl nebo hubnutí nikdy nebyla snazší. Dietní krabičky FITNESS FOOD MENU vám nabídnou program na míru, díky kterému shodíte přebytečné kilogramy a budete se fyzicky a psychicky cítit mnohem lépe. Pro krabičky Fitness Food Menu vaří profesionálové v čele s výživovými specialisty. Fitness Food Menu se může pyšnit vlastní řadou proteinových výrobků, těstovin a biokoření. 

Firma na trhu funguje už přes 11 let a krabičky dováží do 10 krajů v ČR – do Jihomoravského, Ústeckého, Libereckého, Středočeského (zatím ne Praha), Královehradeckého, Pardubického, na Vysočinu, do Jihočeského, Zlínského a Moravskoslezského kraje.

Vybrat si můžete z následujcíích programů:

 • RACIO
 • LOW CARB
 • VEGET
 • MUSCLE

Tyto programy lze dále nastavit podle toho, zda jsou určené pro muže nebo ženu a podle počtu celkových kalorií. Cena za den této krabičkové diety závisí na konkrétním nastavení. Například program RACIO (žena 5000 kJ) = od 430 Kč/den. Program MUSCLE (12000 kJ) = od 490 Kč/den. Krabičková dieta FFMenu za poplatek nabízí možnost vynechání nebo nahrazení konkrétní suroviny například ryb, hub, ořechů atd.

Výhody a nevýhody Fitness Food Menu

K výhodám patří:

 • nabídka vlastní řady proteinových výrobků, bio koření a těstovin a také originálních receptů,
 • široký rozptyl nabízených programů a možnost jejich úpravy.

Nevýhodou pak je:

 • nepokrytí celé ČR,
 • pro některé obecně vyšší cena krabiček.

Reference zákazníků Fitness Food Menu

Markéta

S krabičkovou dietou jsem spokojená, protože šetří můj čas a stravuji se zdravě a pravidelně.

Aleš

Díky krabičkové dietě mohu najet na pravidelnost, která mi dosud ve stravování chyběla.

Viktor

Krabičkové diety jsou výhodné v tom, že se o nic více nemusíte starat. Jídlo máte připravené a vy, pokud zrovna nevaříte zbytku rodiny (což není ideální), můžete řešit něco svého.

Jezte s námi

Krabičková dieta Jezte s námi

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo, kdyby vám někdo připravoval jídlo od pondělí do pátku a vy jste nemuseli nic řešit? Vyzkoušet to můžete s krabičkovou dietou Jezte s námi. Nutno ale podotknout, že tato „dieta”, lépe spíše způsob stravování není jen pro ty, kteří chtějí zhubnout, nýbrž i pro ty, kteří nemají čas na vaření, ale chtějí jíst zdravě a vyváženě.

Krabičky Jezte s námi si můžete objednat, pokud bydlíte v Ústeckém kraji, v Praze nebo v části Středočeského kraje. Právě tam totiž krabičky Jezte s námi doručují vždy čerstvá jídla připravená den dopředu, a to od pondělí do pátku.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • Chci zhubnout
 • Chci jíst zdravě / Sportuji
 • Low Carb
 • Jsem Vegetarián

Program lze dále konkrétně nastavovat, a to podle toho, zda jste muž nebo žena. Jídelníček lze upravit na míru i pro diabetiky. Za poplatek lze z jídelníčku vyřadit nebo v něm nahradit surovinu, která vám nevyhovuje. Každý den se můžete těšit na pět plnohodnotných chodů, které vás zasytí. Cena programů se odvíjí na jejich individuálním nastavení. Například už od 420 Kč/ den v programu ŽENA Chci zhubnout nebo od 445 Kč/ den v programu MUŽ VEGETARIÁN.

Výhody a nevýhody krabiček Jezte s námi

K výhodám krabiček Jezte s námi patří:

 • dostatečná nabídka programů, která zohledňuje i vegetariány
 • možnost individuální úpravy jídelníčku a doručování vždy den předem
 • dietu doporučují známé osobnosti

Jako nevýhodu můžete vidět:

 • doručování jen po Praze, v Ústeckém a v části Středočeského kraje
 • pro někoho obecně dražší cena za krabičky

Reference zákazníků Jezte s námi

Dita

Díky krabičkám Jezte s námi mám pocit, že pro sebe a své zdraví dělám maximum. Nemusím nic chystat a pokaždé mám čerstvé jídlo do práce. 

Lenka

Ke krabičkám Jezte s námi se vracím pravidelně asi 3x ročně. Jídlo chutná delikátně a je vždy hezky připravené. Proto doporučuji.

Ondřej

Díky krabičkám hubnu a cítím se celkově líp. Takhle dobře už jsem se dlouho necítil, a proto na pravidelné stravě asi něco bude. Krabičky Jezte s námi určitě doporučuji.

KRABKY.cz

Krabičková dieta Krabky.cz

Jak udělat, abyste denně měli přesně tolik čerstvého, chutného a nutričně vyváženého jídla, kolik potřebujete? Není nic lehčího, než si ho nechat připravit společností KRABKY, která krabičková jídla rozváží zdarma do Olomouce a za poplatek na jiná přilehlá místa.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • PROGRAM 5000 kJ
 • PROGRAM 6000 kJ
 • PROGRAM 7000 kJ
 • PROGRAM 8000 kJ
 • PROGRAM 9000 kJ
 • PROGRAM 10 000 kJ
 • OFFICE MENU
 • SOV – snídaně, oběd, večeře
 • LOW CARB

Krabičky rozvážejí od neděle do čtvrtku vždy jídlo na den dopředu dle domluvy. Pokud byste chtěli jídlo i na víkend, což je možné, doveze vám ho společnost spolu s pátečním jídlem ve čtvrtek. U každého programu je možné individuální nastavení, a proto se nemusíte bát, že by vám krabičková dieta z nějakého důvodu nevyhovovala.

Cena krabiček se odvíjí dle konkrétního nastavení. Například 325 Kč za celodenní stravu v programu KLASIK 5000 kJ (při odběru déle jak 40 dní). Čím déle krabičky odebíráte, tím jsou cenově výhodnější. Jídla si můžete vyzvednout na výdejním místě.

Jaké jsou výhody a nevýhody krabiček KRABKY.cz?

K výhodám patří:

 • široký rozptyl programů
 • možnost nechat si jídlo připravit na víkend

Nevýhodou pak je:

 • doručování jen v Olomouci a okolí
 • pro někoho může být krabičková dieta dražší

Fit and Health

Krabičková dieta Fit and Health

Dietní krabičky nemusí být jen o hubnutí, přesto s nimi lze shodit pěknou řádku kilogramů. Dietní krabičky jsou však i o pravidelném stravování a lásce k jídlu. Také dietní krabičky Fit and Health jsou důkazem toho, že při změně režimu nemusíte hladovět, právě naopak si pochutnáte tak, jako nikdy.

Bohužel se chutné krabičky Fit and Health soustřeďují jen na Prahu, Plzeň, Karlovy Vary, Děčín, Most, Chomutov a velmi blízké okolí. Nabízí ale široký výběr programů, ze kterého si vybere opravdu každý, ať chce zhubnout, váhu si udržet nebo jen neřešit vaření, nakupování a počítání kalorií.

Na výběr jsou konkrétně tyto programy:

 • LUNCH BOX (nabídka pouze oběda)
 • STARTER BOX (oběd + večeře)
 • OFFICE BOX (snídaně + oběd)
 • BALANCE (snídaně + oběd + večeře)
 • DIET PLAN (celodenní stravování)
 • SLIM FIT (celodenní stravování)
 • LOW CARB (snídaně + oběd + večeře)
 • LOW CARB 2 (snídaně + oběd + večeře)
 • FIT DAY (snídaně + oběd + večeře)
 • SUPER FIT (celodenní stravování)
 • STAY FIT (celodenní stravování)
 • GROW UP (celodenní stravování)
 • LOW CARB 1 (snídaně + oběd + večeře)

Programy se odlišují počtem kalorií a cílem, kterého chcete jejich dodržováním dosáhnout. Společnost nabízí jídla od pondělí do soboty. Jejich cena závisí na zvoleném programu a jeho individuálním nastavení, už od 401 Kč na celý den.

Výhody a nevýhody Fit and Health krabiček

K výhodám patří:

 • opravdu široká nabídka programů, ze které si vyberete podle představ
 • nabídka jídel i na sobotu

Nevýhodou pak je:

 • rozvoz jen v určitých místech, nepokrytí celé ČR
 • špatná orientace ve velkém výčtu programů

Reference zákazníků Fit and Health krabiček

Kateřina

S krabičkami Fit and Health se stravuji už nějakou dobu a musím je doporučit. Jídlo je čersTvé, pestré, krásně naaranžované a k tomu velmi chutné.

Andrea

Díky krabičkám Fit and Health jsem za 14 dní pozvolna zhubla 2,5 kilogramu, aniž bych měla pocit, že se nějak omezuji.

Lucie

Jídlo skvělé a komunikace ohledně dovozu fantastická. Vřele doporučuji.

VITALBOX

Krabičková dieta VitalBox

Že krabičková dieta nemusí být o dietě a odříkání, o tom svědčí nabídka krabiček VITALBOX, za kterými stojí Jakub a Eva Krausovi – osobní fitness trenéři a specialisté na zdravou výživu.

Už samotní tvůrci těchto krabiček mohou být důvodem, proč se rozhodnete právě pro krabičkovou dietu VITALBOX, která rozváží v následujících lokalitách – Praha město, Středočeský kraj, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Pelhřimov, Jindřichův Hradec, Třeboň, České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Tábor, Benešov, Poděbrady, Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Jičín, Liberec, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav. Vždy je ale lepší možnost dopravy předem zkonzultovat.

Vybírat můžete z programů:

 • Six Pack Diet pro ženy
 • Six Pack Diet pro muže
 • Keep Fit pro ženy
 • Keep Fit pro muže
 • Muscle Gain pro žen
 • Muscle Gain pro muže
 • Muscle Gain PLUS pro muže
 • PREMIUM program
 • Mama program
 • FIT snídaně žena/muž
 • FIT svačina dopolední žena/muž
 • FIT oběd žena/muž
 • FIT svačina odpolední žena/muž
 • FIT večeře žena/muž

Cena krabiček se odvíjí podle nastaveného programu, už od 65 Kč za den. Krabičky VITAL BOX dovážejí jídla každý den a nabízejí možnost doručení jídel i na víkend (v určitých lokalitách není možný dovoz na neděli). Jídla na víkend jsou doručena spolu s pátečním rozvozem. Krabičky VitalBox nabízejí možnost upravit program na vegetariánský nebo bezlaktózový. V některých městech je možné jídla odebírat z odběrných míst.

Výhody a nevýhody krabiček VitalBox

Velkou výhodou je:

 • docela široké pokrytí míst, kde je možné krabičky doručit
 • velký výběr programů a možnost jejich individuálních úprav
 • nabídka přípravy jídel na víkend
 • krabičky zastřešují známé osobnosti – manželé Krausovi

Jako nevýhodu pak můžete vidět:

 • nepokrytí celé ČR
 • pro někoho obecně vyšší cena krabiček

Reference zákazníků krabiček VitalBox

Alena

Jsem maminkou tří dětí a zhubnout po porodech bylo mým hlavním cílem. Krabičky jsem v kuse jedla tři měsíce a kila šla dolů jako po másle, aniž bych měla pocit hladu.

Petra

Vždy jsem byla krev a mlíko a měla plus minus 8 kilo nahoře. Díky krabičkám jsem ale nadbytečná kila shodila a to tak, že se mi ani po delší době nevrátila. Samozřejmě jsem začala i s pohybem a více méně se držím zdravějšího životního stylu.

iKitchen

Krabičková dieta - iKitchen

Ani sebedokonalejší krabičková dieta nemusí ani zdaleka splňovat všechny potřebné požadavky. Přesto se krabičková dieta Ikitchen snaží o to, aby všechno bylo dokonalé. Nabízí řadu programů a široké možnosti jejich nastavení tak, aby byl její uživatel nadmíru spokojený. Krabičková dieta vaří pouze z čerstvých surovin, vyváženě, chutně a bez lepku. 

Doručuje v Praze a jejím okolí a vybrat si můžete z následujících programů:

 • BALANCE (vyvážené stravování bez lepku)
 • VEGE (bez masných výrobků)
 • LOW CARB (se sníženým množstvím sacharidů)
 • ANTI-AGE (program proti stárnutí)

Každý program si lze individuálně nastavit, podle podparametrů:

 • Lose weigh (pro ztrátu kilogramů)
 • Daily  (jídlo pro každý den)
 • Fit
 • Power (určeno pro sportovce)

Na webu je k dispozici šikovná kalkulačka, která vám podle nastavených parametrů pomůže vypočítat program vám na míru. Dietní krabičky ikitchen nabízejí krabičky od pondělí do soboty. Program lze upravovat i podle porcí (nemusíte brát všechny porce nabízené v programu).

Web je přehledný, krabičková dieta ikitchen nabízí možnost vytvoření vlastního profilu, díky kterému budete mít přehled o svých výsledcích. Ikitchen nabízí i vlastní aplikaci, ve které si krabičky objednáte mnohem jednodušeji z pohodlí domova. V aplikaci lze rychleji provést určité úpravy, jako je například změna objednávky. Cena se odvíjí na nastaveném programu.

Výhody a nevýhody krabiček iKitchen:

K výhodám patří:

 • bezlepkové menu, které jinde dostanete jen jako doplňkovou variantu nebo není k dispozici vůbec
 • široký výběr programů, hezky řešený web, aplikace a možnost vytvoření profilu navíc

Nevýhodou pak je:

 • doručení jen v Praze a okolí
 • pro někoho možná obecně vyšší cena za krabičky

Reference zákazníků krabiček iKitchen

Spokojený uživatel iKitchen

Jídlo je rozmanité a velmi chutné. Za 9 měsíců mám dole 14 kilogramů. Takhle zhubnout se mi za život ještě nepodařilo.

Spokojený uživatelka - Bodláková

Dostatečnost porcí v režimu Lose Weight mě překvapila. Díky krabičkám hubnu bez pocitu strádání.

Spokojený uživatel iKitchen

Jídlo vypadá opravdu krásně. I druhý den, když si krabičky ohřívám, mám pocit, že jsem jídlo zrovna dovařila.

Vaše krabičky

Krabičková dieta - Vaše krabičky

Ačkoliv se uvádí, že pro zdravý životní styl je nejlepší jíst 5 pravidelných porcí jídel denně s alespoň tříhodinovými časovými rozestupy, nikde není napsáno, že se podle toho musíte řídit i v případě krabičkové diety. U krabiček Vaše krabičky si naopak sami vyberete, jaký způsob každodenního stravování vám vyhovuje.

Krabičky nabízejí rozvoz v lokalitách Kladno, Slaný, Unhošť, Kralupy, Neratovice a Mělník, a to za 50 Kč/den. Jídla si můžete bez příplatku vyzvednout na výdejním místě.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • CELODENNÍ MENU (5 porcí jídla za den)
 • HLAVNÍ JÍDLA DNE (snídaně, oběd, večeře)
 • MENU DO PRÁCE (3 jídla denně)
 • DVĚ HLAVNÍ JÍDLA
 • ZDRAVĚ V POLEDNE

Základem krabičkové diety Vaše krabičky jsou nicméně dva hlavní celodenní programy, a to:

 • KRABIČKOVÁ DIETA PRO ŽENY (5500 kJ)
 • KRABIČKOVÁ DIETA PRO MUŽE (7700 kJ)

Cena objednávky se liší dle individuálního nastavení, už od 295 Kč/den v celodenním programu pro ženy a od 335 Kč/den v programu pro muže. Rozvoz je zpoplatněn 50 Kč/den. Rozvoz zdarma je možný, pokud cena objednávky za den přesáhne částku 590 Kč. Jídla jsou k dispozici na každý všední den.

Výhody a nevýhody - Vaše krabičky

K výhodám patří:

 • originální a neopakující se jídelníček
 • možnost odebírat nejen celý krabičkový program (5 porcí jídla za den), nýbrž brát jen jednotlivé chody  podle potřeb

Nevýhodou je:

 • rozvoz jen v určitých lokalitách
 • chybí nabídka pro vegetariány nebo celiaky, výběr programů je omezený, rozvoz je zpoplatněn, což hýbe s výslednou cenou za krabičky

Reference zákazníků Vaše krabičky

Rozumová

Krabičky jsem objednávala s úmyslem shodit přebytečné kilogramy a okoukat zdravý jídelníček. Musím říct, že jsem naprosto spokojená a krabičková dieta za mě splnila to, co jsem od ní očekávala.

Jun

Můj hektický životní styl mi pokaždé dovoloval sklouznout k rychlému řešení hladu – snědl jsem, co jsem v lednici našel. Až vaše krabičková dieta mě zachránila. Díky ní jím pravidelně.

Martina Nováková

Krabičky jsou velice chutné a jídla se neopakují. Překvapilo mě, že mě krabičky nijak neomezují, jsou dostačující, a proto u nich zůstanu déle, než jsem původně počítala.

Nejlepší krabičková dieta KLADNO


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Co jsou krabičkové diety?

Krabičková dieta je forma redukční diety, kdy její uživatel jí jen to, co má připraveno v krabičkách. Tato dieta cílí nejen na pestré složení stravy, nýbrž i na její správné množství a pravidelnost.

Jak krabičkové diety fungují?

Krabičkové diety nejčastěji fungují na základě spolupráce s firmou, která tento způsob diety či stravování nabízí. Ovšem na principu krabičkové diety si můžete jídlo do krabiček připravovat i sami. Smyslem krabičkové diety je zajistit si jídlo na celý den, které navíc rozdělíte do tří až pěti pravidelných porcí. Přitom jídlo je upraveno tak, aby výživově a kaloricky odpovídalo vaší konkrétní dietě (redukční, udržovací, nabírací...). V případě, že si pro krabičkovou dietu vyberete firmu, její kurýr vám jídlo obvykle přiveze každé ráno.

Proč si krabičkovou dietu pořídit?

Hlavním důvodem, proč si krabičkovou dietu pořídit, je její komplexnost a úspora času. V krabičkách máte vše připraveno tak, aby byl zajištěn váš vyvážený příjem jídla a abyste mohli dodržovat pravidelnost jednotlivých porcí. Vy se o nic více nestaráte. Na vás je tak zasednout k připravenému jídlu ve vámi zvolenou hodinu. Nemusíte počítat kalorie, cokoliv připravovat ani nakupovat.

Jaké jsou druhy krabičkových diet?

Krabičkových diet existuje celá škála, z níž je potřeba si vybrat takovou, která vám bude vyhovovat. Přitom záleží, jestli chcete kila shazovat (potom si vyberete redukční krabičkovou dietu) nebo si svou váhu jen udržet (udržovací krabičková dieta). Pomocí krabičkové diety však můžete i podpořit růst svalové hmoty (krabičková dieta se pak nejčastěji jmenuje nabírací a je u ní kladen důraz na zvýšený příjem bílkovin). Krabičkové diety jsou dnes přizpůsobeny i veganům, celiakům. Narazit můžete na whole30 krabičkovou dietu nebo lowcarb krabičkovou dietu. Výběr je opravdu pestrý. 

Jaká je kvalita krabičkových diet?

U krabičkových diet je velký důraz kladen na kvalitu použitých surovin. Vzhledem k tomu, že krabičková dieta je po nějaký čas jediným zdrojem vašeho příjmu, musí obsahovat ty nejkvalitnější suroviny ve vyváženém poměru tak, aby se dostavily účinky a vaše tělo v žádném případě nestrádalo.

Výhody krabičkových diet

K výhodám krabičkových diet patří jejich nenáročnost na přípravu. Krabičky zkrátka jen otevíráte ve vámi stanovený čas. Nemusíte trávit čas v kuchyni vyvařováním ani v obchodě nakupováním. Díky krabičkové dietě se můžete naplno soustředit na hubnutí. Často krabičkové diety využívají lidé, které plně zaměstnává jejich práce, ale oni se i přesto chtějí plnohodnotně stravovat a udržovat si tím svou linii a zdraví.

Nevýhody krabičkových diet

K nevýhodám krabičkových diet určitě patří jejich vyšší cena. Ta sice není nijak závratná, a to zejména, pokud si krabičkovou dietu zvolí člověk, který žije sám a nemusí se starat o další nákupy. V případě, že krabičkovou dietu dodržuje jen jeden člen v domácnosti (nebo více jejich členů) a přitom je potřeba vařit a nakupovat pro zbývající členy, už se může cena krabičkové diety podepsat na vašem finančním rozpočtu.

Pro koho je krabičková dieta vhodná?

Krabičková dieta je vhodná především pro ty, kteří chtějí shodit přebytečná kila, přitom ale nemají čas, nechce se jim nebo se nevyznají v přípravě těch správných jídel, která by jim zaručila komplexní výživu a přitom i pro hubnutí důležitý kalorický deficit. Často pro ně tato dieta může být startovacím můstkem pro to, aby si zvykli na pravidelnost i velikost jednotlivých porcí. Postupem času si sami mohou začít připravovat podobná jídla. Krabičkové diety jsou však vhodné i pro ty, kteří kvůli práci nestíhají jíst. Předem připravené krabičky je pak přinutí si na jídlo najít čas.

Jaké důležité parametry si při výběru krabičkové diety pohlídat?

Nabídka krabičkových diet je opravdu rozmanitá a i proto mohou při jejich výběru vznikat nemalé potíže. Jak si vybrat tu nejlepší krabičkovou dietu? Stačí se řídit důležitými parametry, mezi které patří:

 • počet jídel v krabičkové dietě za den,
 • kalorická hodnota jednotlivých porcí,
 • kvalita surovin, z nichž jsou jídla připravena,
 • původ použitých surovin,
 • čas rozvozu jídla (nejlepší je, když vám kurýr přiveze krabičky brzo ráno),
 • počet jídel za den (většinou pět nebo tři porce za den),
 • cena krabičkové diety (obvykle se uvádí cena za den včetně dopravy),
 • možnost konzultace.

Sledujte Ecoblog i na Facebooku a Instagramu

sledujte
Ecoblog
Facebook 
sledujte
Ecoblog
Instagram

Otázky a odpovědi

Lze s krabičkovou dietou zhubnout?

Ano s krabičkovou dietou se dá i zhubnout podle toho, jak je nastavená (měla by zohledňovat váš kalorický deficit) a podle toho, jak ji dodržujete (kromě jídel v krabičkách byste neměli konzumovat nic dalšího).

Můžu s krabičkovou dietou nabrat svaly?

Pro nabírání svalové hmoty jsou uzpůsobené krabičkové diety pro nabírání a růst svalové hmoty, které se od ostatních krabičkových diet liší ve složení jídel. Velký důraz je tady kladen na obsah bílkovin, které pomáhají budovat svalovou hmotu.

Je krabičková dieta vhodná i pro těhotné ženy?

Ano, krabičkové diety jsou vhodné i pro těhotné ženy. Jsou to především takové diety, u kterých není klíčový kalorický deficit, nýbrž zdravé a vyvážené stravování. Toho mohou těhotní i kojící ženy krabičkovou dietou snadno docílit. Dokonce existují takové krabičkové diety, které se svým složením přímo zaměřují na těhotné ženy nebo kojící maminky.

Kolik můžu s krabičkovou dietou zhubnout?

To, kolik s krabičkovou dietou zhubnete, je velmi individuální. Závisí to na mnoha faktorech, mimo jiné i na tom, jakou krabičkovou dietu si zvolíte a co navíc při ní ještě děláte (zejména pohyb a dostatečný pitný režim). Obvykle redukční krabičkové diety slibují úbytek 6 až 12 kilogramů za 12 týdnů.

Hrozí s krabičkovou dietou jo-jo efekt?

S krabičkovou dietou jo-jo efekt nehrozí už proto, že je dodržována pravidelnost v jídle. Dbá se i na nutriční profil jednotlivých jídel a stejně tak i na velikost porcí. 

Jak si doma udělat krabičkovou dietu?

Už kvůli vyšší ceně krabičkových diet vás může napadnout, že budete podle principu krabičkových diet hubnout doma a že si do krabiček tedy jídlo sami připravíte. Určitě nejste prvním ani posledním, koho tohle napadlo. Při přípravě domácí krabičkové diety se můžete řídit podle některé z krabičkových diet, kterou jste dříve vyzkoušeli nebo podle receptů a výživových doporučení na internetu. Přitom je důležité dodržet správné množství jídla, jeho nutriční profil a pravidelnost.

Nejlepší krabičková dieta KLADNO


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Krabičkové diety na Ecoblogu

Zdroje

 1. Krabičková dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Krabi%C4%8Dkov%C3%A1_dieta
 2. Pitný režim - https://cs.wikipedia.org/wiki/Pitn%C3%BD_re%C5%BEim
 3. Dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Dieta
 4. Dietní systém - https://www.zbynekmlcoch.cz/medicina/nemoci-lecba/diety-v-nemocnici-dietni-system-kalorie-kaloricka-hodnota-a-charakteristika
 5. Redukční systém - http://www.zdrav.cz/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2075
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Nejlepší krabičková dieta na Kladně
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Krabičková dieta

Podobné články

Zanechte komentář