Domovská stránka » Krabičková dieta » ✅ Krabičková dieta CHOMUTOV – TOP 5 (recenze)✅

✅ Krabičková dieta CHOMUTOV – TOP 5 (recenze)✅

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Hledáte, jaká je nejlepší krabičková dieta v CHOMUTOVĚ?

Na Ecoblogu jsem jich zatím testoval 5.

V tomto srovnání se podíváme na to, které z nich byly ty nejlepší.

Pojďme na to!

Nejlepší krabičková dieta CHOMUTOV


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

TOP 3 Nejprodávanější krabičkové diety v CHOMUTOVĚ

Doporučuji
Zdravé stravování

Zdravé stravování

Celkové hodnocení: 5/5

Vybrat si můžete z více jak 12 programů. Co daný program preferuje, to lze lehce odvodit od jeho názvu. Krabičková dieta Zdravé stravování připravuje pokrmy v čele s týmem výživových specialistů.

Fitness Food Menu

Fitness Food Menu

Celkové hodnocení: 4.9/5

Pro tyto krabičky vaří profesionálové v čele s výživovými specialisty. Fitness Food Menu se může pyšnit vlastní řadou proteinových výrobků, těstovin a biokoření. Firma je na trhu přes 11 let.

Jezte s námi

Jezte s námi

Celkové hodnocení: 4.8/5

Krabičky Jezte s námi si můžete objednat, pokud bydlíte v Ústeckém kraji, v Praze nebo v části Středočeského kraje. Právě tam totiž krabičky Jezte s námi doručují vždy čerstvá jídla připravená den dopředu.

Zdravé stravování

Krabičková dieta Zdravé stravování

Že jsou krabičkové diety vhodné pro „lenochy”, kterým se nechce vařit nebo „tlouštíky” bez vůle připraviti si kaloricky lépe vyhovující jídlo? Ale kdepak!

Krabičková dieta Zdravé stravování je důkazem toho, že je to moderní styl stravování pro všechny napříč generacemi, profesemi a úmysly.

Krabičková dieta zdravé stravování pomáhá vybudovat zdravější stravovací návyky, v nichž hlavní roli hraje pravidelnost.

Nabízí celou řadu programů, které jsou upraveny na míru individuálním stravovacím potřebám různých skupin uživatelů, mezi které můžete patřit i vy.

Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí širokou škálu stravovacích programů s jídelníčky, které sestavuje tým výživových specialistů pod vedením nutriční terapeutky Mgr. Kateřiny Šimkové.

Krabičková dieta Zdravé stravování

Nabízí programy:

 • Pro zdraví,
 • Pro zdraví +,
 • Kombi week,
 • Meníčko,
 • Bez masa,
 • Pro mámy,
 • Fit +,
 • Protein +,
 • Detox,
 • Protein Extra,
 • Jídlo na víkend.

Každý program přitom nabízí více variant jídelníčku, hlavně co se obsahu kalorií týče. Jídelníčky v jednotlivých programech však lze vybírat i podle toho, zda jsou celodenní nebo vynechávají nějakou porci jídla, například jídelníček celodenní bez večeře, jídelníček celodenní bez snídaně, jídelníček dopolední, odpolední, bez svačin atd. Krabičková dieta Zdravé stravování se nezaměřuje pouze na hlavní města, nýbrž cílí na rozvoz i v menších městech skrz celou Českou republiku. 

Krabičková dieta Zdravé stravování

Přesto nelze zaručit, že zrovna k vám bude společnost rozvážet. Kromě rozvozu nabízí i síť odběrných míst, kde si můžete své jídlo na celý den vyzvednout. Stejně jako většina společností, které krabičkové diety nabízí, tak i Zdravé stravování jídlo rozváží vždy večer před dnem, pro který jsou jídla určeny.

Ceny krabičkových jídel od Zdravého stravování jsou ovlivněny výběrem konkrétního programu a jídelníčku, který nabízí. Například cena celodenního jídelníčku z programu Pro zdraví = 441 Kč/den (jídelníček 5000 kJ, 5 porcí za den). Celodenní program KETO pak vychází na částku od 537 Kč. Program Pro mámy s pěti porcemi jídla stojí od 503 Kč (7000 kJ).

Krabičková dieta Zdravé stravování

Výhody a nevýhody Zdravého stravování

K výhodám krabičkové diety ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ patří:

 • široká nabídka programů,
 • rozvoz do většiny míst v ČR.

Jako nevýhodu lze označit:

 • skutečnost, že při tak široké nabídce se může zákazník maličko ztrácet (tohle ale vyvažuje možnost online poradenství),
 • pro někoho vyšší cenu za stravování (zejména pak pro ty, kteří kromě této diety musí běžně vařit a nakupovat pro zbytek rodiny).

Reference zákazníků Zdravého stravování

Ivana Sottnerová, fitness trenérka a nutriční koučka

I přesto, že spoustu surovin musím ze svého jídelníčku vyřadit, krabičky od Zdravé stravování pro mě zůstávají i nadále velmi pestré.

Pavel Horváth, fotbalový trenér

Na krabičkové dietě Zdravé stravování mi vyhovuje, že jídlo rozvážejí do více měst, a tak ho můžu odebírat podle toho, kde se zrovna nacházím. Díky tomuto stravování jsem za 3 měsíce shodil 8 kilogramů.

Kuba Ryba, hudebník

 Jídlo od Zdravého stravování bylo mým třetím pokusem o krabičkovou dietu a musím říct, že až tato společnost mi po všech stránkách vyhovovala – hlavně její veganské menu, díky kterému jsem za tři měsíce zhubl 7 kilogramů.

Fitness Food Menu

Krabičková dieta Jsme Fitness Food Menu

Péče o zdravý životní styl nebo hubnutí nikdy nebyla snazší. Dietní krabičky FITNESS FOOD MENU vám nabídnou program na míru, díky kterému shodíte přebytečné kilogramy a budete se fyzicky a psychicky cítit mnohem lépe. Pro krabičky Fitness Food Menu vaří profesionálové v čele s výživovými specialisty. Fitness Food Menu se může pyšnit vlastní řadou proteinových výrobků, těstovin a biokoření. 

Firma na trhu funguje už přes 11 let a krabičky dováží do 10 krajů v ČR – do Jihomoravského, Ústeckého, Libereckého, Středočeského (zatím ne Praha), Královehradeckého, Pardubického, na Vysočinu, do Jihočeského, Zlínského a Moravskoslezského kraje.

Vybrat si můžete z následujcíích programů:

 • RACIO
 • LOW CARB
 • VEGET
 • MUSCLE

Tyto programy lze dále nastavit podle toho, zda jsou určené pro muže nebo ženu a podle počtu celkových kalorií. Cena za den této krabičkové diety závisí na konkrétním nastavení. Například program RACIO (žena 5000 kJ) = od 430 Kč/den. Program MUSCLE (12000 kJ) = od 490 Kč/den. Krabičková dieta FFMenu za poplatek nabízí možnost vynechání nebo nahrazení konkrétní suroviny například ryb, hub, ořechů atd.

Výhody a nevýhody Fitness Food Menu

K výhodám patří:

 • nabídka vlastní řady proteinových výrobků, bio koření a těstovin a také originálních receptů,
 • široký rozptyl nabízených programů a možnost jejich úpravy.

Nevýhodou pak je:

 • nepokrytí celé ČR,
 • pro některé obecně vyšší cena krabiček.

Reference zákazníků Fitness Food Menu

Markéta

S krabičkovou dietou jsem spokojená, protože šetří můj čas a stravuji se zdravě a pravidelně.

Aleš

Díky krabičkové dietě mohu najet na pravidelnost, která mi dosud ve stravování chyběla.

Viktor

Krabičkové diety jsou výhodné v tom, že se o nic více nemusíte starat. Jídlo máte připravené a vy, pokud zrovna nevaříte zbytku rodiny (což není ideální), můžete řešit něco svého.

Jezte s námi

Krabičková dieta Jezte s námi

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo, kdyby vám někdo připravoval jídlo od pondělí do pátku a vy jste nemuseli nic řešit? Vyzkoušet to můžete s krabičkovou dietou Jezte s námi. Nutno ale podotknout, že tato „dieta”, lépe spíše způsob stravování není jen pro ty, kteří chtějí zhubnout, nýbrž i pro ty, kteří nemají čas na vaření, ale chtějí jíst zdravě a vyváženě.

Krabičky Jezte s námi si můžete objednat, pokud bydlíte v Ústeckém kraji, v Praze nebo v části Středočeského kraje. Právě tam totiž krabičky Jezte s námi doručují vždy čerstvá jídla připravená den dopředu, a to od pondělí do pátku.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • Chci zhubnout
 • Chci jíst zdravě / Sportuji
 • Low Carb
 • Jsem Vegetarián

Program lze dále konkrétně nastavovat, a to podle toho, zda jste muž nebo žena. Jídelníček lze upravit na míru i pro diabetiky. Za poplatek lze z jídelníčku vyřadit nebo v něm nahradit surovinu, která vám nevyhovuje. Každý den se můžete těšit na pět plnohodnotných chodů, které vás zasytí. Cena programů se odvíjí na jejich individuálním nastavení. Například už od 420 Kč/ den v programu ŽENA Chci zhubnout nebo od 445 Kč/ den v programu MUŽ VEGETARIÁN.

Výhody a nevýhody krabiček Jezte s námi

K výhodám krabiček Jezte s námi patří:

 • dostatečná nabídka programů, která zohledňuje i vegetariány
 • možnost individuální úpravy jídelníčku a doručování vždy den předem
 • dietu doporučují známé osobnosti

Jako nevýhodu můžete vidět:

 • doručování jen po Praze, v Ústeckém a v části Středočeského kraje
 • pro někoho obecně dražší cena za krabičky

Reference zákazníků Jezte s námi

Dita

Díky krabičkám Jezte s námi mám pocit, že pro sebe a své zdraví dělám maximum. Nemusím nic chystat a pokaždé mám čerstvé jídlo do práce. 

Lenka

Ke krabičkám Jezte s námi se vracím pravidelně asi 3x ročně. Jídlo chutná delikátně a je vždy hezky připravené. Proto doporučuji.

Ondřej

Díky krabičkám hubnu a cítím se celkově líp. Takhle dobře už jsem se dlouho necítil, a proto na pravidelné stravě asi něco bude. Krabičky Jezte s námi určitě doporučuji.

Fit and Health

Krabičková dieta Fit and Health

Dietní krabičky nemusí být jen o hubnutí, přesto s nimi lze shodit pěknou řádku kilogramů. Dietní krabičky jsou však i o pravidelném stravování a lásce k jídlu. Také dietní krabičky Fit and Health jsou důkazem toho, že při změně režimu nemusíte hladovět, právě naopak si pochutnáte tak, jako nikdy.

Bohužel se chutné krabičky Fit and Health soustřeďují jen na Prahu, Plzeň, Karlovy Vary, Děčín, Most, Chomutov a velmi blízké okolí. Nabízí ale široký výběr programů, ze kterého si vybere opravdu každý, ať chce zhubnout, váhu si udržet nebo jen neřešit vaření, nakupování a počítání kalorií.

Na výběr jsou konkrétně tyto programy:

 • LUNCH BOX (nabídka pouze oběda)
 • STARTER BOX (oběd + večeře)
 • OFFICE BOX (snídaně + oběd)
 • BALANCE (snídaně + oběd + večeře)
 • DIET PLAN (celodenní stravování)
 • SLIM FIT (celodenní stravování)
 • LOW CARB (snídaně + oběd + večeře)
 • LOW CARB 2 (snídaně + oběd + večeře)
 • FIT DAY (snídaně + oběd + večeře)
 • SUPER FIT (celodenní stravování)
 • STAY FIT (celodenní stravování)
 • GROW UP (celodenní stravování)
 • LOW CARB 1 (snídaně + oběd + večeře)

Programy se odlišují počtem kalorií a cílem, kterého chcete jejich dodržováním dosáhnout. Společnost nabízí jídla od pondělí do soboty. Jejich cena závisí na zvoleném programu a jeho individuálním nastavení, už od 401 Kč na celý den.

Výhody a nevýhody Fit and Health krabiček

K výhodám patří:

 • opravdu široká nabídka programů, ze které si vyberete podle představ
 • nabídka jídel i na sobotu

Nevýhodou pak je:

 • rozvoz jen v určitých místech, nepokrytí celé ČR
 • špatná orientace ve velkém výčtu programů

Reference zákazníků Fit and Health krabiček

Kateřina

S krabičkami Fit and Health se stravuji už nějakou dobu a musím je doporučit. Jídlo je čersTvé, pestré, krásně naaranžované a k tomu velmi chutné.

Andrea

Díky krabičkám Fit and Health jsem za 14 dní pozvolna zhubla 2,5 kilogramu, aniž bych měla pocit, že se nějak omezuji.

Lucie

Jídlo skvělé a komunikace ohledně dovozu fantastická. Vřele doporučuji.

ROZVOZ JÍDEL

Krabičková dieta Fit and Health

Pravidelné stravování není jen o hubnutí, nýbrž o zcela jiném životním stylu. Díky pravidelnému a nutričně vyváženému jídlu budete více v pohodě, ušetříte čas a ve finále možná i peníze. Už jste si někdy zkusili spočítat, kolik vás jídlo na celý den stojí? Kdybyste si k tomu poctivě sedli, nejspíš byste se divili, kolik to dělá. Není pak lepší tuto částku dát za krabičkovou dietu ROZVOZ JÍDEL, kde pro vás všechno připraví?

Společnost Rozvoz jídel kromě krabičkové diety zastřešuje také závodní stravování a nabízí výrobu domácích moučníků. Krabičky rozváží v těchto městech – Praha, Kladno, Říčany, Slaný, Chomutov, Kadaň, Most, Jirkov a okolí.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • KRABIČKOVÁ DIETA ŽENA (rozmezí 5000 až 6000 kJ, cílem je hubnutí, 5 jídel denně, vhodná pro ženy bez pohybové aktivity)
 • KRABIČKOVÁ DIETA MUŽ (vhodná také pro ženy, které sportují, jinak pro muže bez pohybu)
 • KRABIČKOVÁ DIETA SPORT (vhodná pro rekreačně sportující, příjem 9000 až 10000 kJ)
 • KRABIČKOVÁ DIETA 3 CHODY (jen snídaně, oběd a večeře + doporučení svačin)

Společnost Rozvoz jídel nabízí krabičkovou dietu až na 7 dní v týdnu. Čím déle budete krabičky odebírat, tím levněji vás jednotlivá jídla vyjdou. Cena se odvíjí od nastavení jednotlivých programů. Doba rozvozů se pohybuje mezi 7. a 14. hodinou.

Výhody a nevýhody Rozvoz jídel

K výhodám patří:

 • příprava jídel na sedm dní v týdnu
 • několik programů, ze kterých si můžete vybrat

Nevýhodou pak je:

 • rozvoz nepokrývá celou ČR
 • web je méně atraktivní, chybí nabídka pro vegetariány, celiaky (možná jde řešit individuálně)

Reference zákazníků krabiček Rozvoz jídel

Viktorie

Krabičkovou dietu Rozvoz jídel dodržuji už přes rok a za tu dobu jsem zhubla krásných 17 kilogramů. Velmi mi vyhovuje skladba a servis jídel.

Nejlepší krabičková dieta CHOMUTOVĚ


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Co jsou krabičkové diety?

Krabičková dieta je forma redukční diety, kdy její uživatel jí jen to, co má připraveno v krabičkách. Tato dieta cílí nejen na pestré složení stravy, nýbrž i na její správné množství a pravidelnost.

Jak krabičkové diety fungují?

Krabičkové diety nejčastěji fungují na základě spolupráce s firmou, která tento způsob diety či stravování nabízí. Ovšem na principu krabičkové diety si můžete jídlo do krabiček připravovat i sami. Smyslem krabičkové diety je zajistit si jídlo na celý den, které navíc rozdělíte do tří až pěti pravidelných porcí. Přitom jídlo je upraveno tak, aby výživově a kaloricky odpovídalo vaší konkrétní dietě (redukční, udržovací, nabírací...). V případě, že si pro krabičkovou dietu vyberete firmu, její kurýr vám jídlo obvykle přiveze každé ráno.

Proč si krabičkovou dietu pořídit?

Hlavním důvodem, proč si krabičkovou dietu pořídit, je její komplexnost a úspora času. V krabičkách máte vše připraveno tak, aby byl zajištěn váš vyvážený příjem jídla a abyste mohli dodržovat pravidelnost jednotlivých porcí. Vy se o nic více nestaráte. Na vás je tak zasednout k připravenému jídlu ve vámi zvolenou hodinu. Nemusíte počítat kalorie, cokoliv připravovat ani nakupovat.

Jaké jsou druhy krabičkových diet?

Krabičkových diet existuje celá škála, z níž je potřeba si vybrat takovou, která vám bude vyhovovat. Přitom záleží, jestli chcete kila shazovat (potom si vyberete redukční krabičkovou dietu) nebo si svou váhu jen udržet (udržovací krabičková dieta). Pomocí krabičkové diety však můžete i podpořit růst svalové hmoty (krabičková dieta se pak nejčastěji jmenuje nabírací a je u ní kladen důraz na zvýšený příjem bílkovin). Krabičkové diety jsou dnes přizpůsobeny i veganům, celiakům. Narazit můžete na whole30 krabičkovou dietu nebo lowcarb krabičkovou dietu. Výběr je opravdu pestrý. 

Jaká je kvalita krabičkových diet?

U krabičkových diet je velký důraz kladen na kvalitu použitých surovin. Vzhledem k tomu, že krabičková dieta je po nějaký čas jediným zdrojem vašeho příjmu, musí obsahovat ty nejkvalitnější suroviny ve vyváženém poměru tak, aby se dostavily účinky a vaše tělo v žádném případě nestrádalo.

Výhody krabičkových diet

K výhodám krabičkových diet patří jejich nenáročnost na přípravu. Krabičky zkrátka jen otevíráte ve vámi stanovený čas. Nemusíte trávit čas v kuchyni vyvařováním ani v obchodě nakupováním. Díky krabičkové dietě se můžete naplno soustředit na hubnutí. Často krabičkové diety využívají lidé, které plně zaměstnává jejich práce, ale oni se i přesto chtějí plnohodnotně stravovat a udržovat si tím svou linii a zdraví.

Nevýhody krabičkových diet

K nevýhodám krabičkových diet určitě patří jejich vyšší cena. Ta sice není nijak závratná, a to zejména, pokud si krabičkovou dietu zvolí člověk, který žije sám a nemusí se starat o další nákupy. V případě, že krabičkovou dietu dodržuje jen jeden člen v domácnosti (nebo více jejich členů) a přitom je potřeba vařit a nakupovat pro zbývající členy, už se může cena krabičkové diety podepsat na vašem finančním rozpočtu.

Pro koho je krabičková dieta vhodná?

Krabičková dieta je vhodná především pro ty, kteří chtějí shodit přebytečná kila, přitom ale nemají čas, nechce se jim nebo se nevyznají v přípravě těch správných jídel, která by jim zaručila komplexní výživu a přitom i pro hubnutí důležitý kalorický deficit. Často pro ně tato dieta může být startovacím můstkem pro to, aby si zvykli na pravidelnost i velikost jednotlivých porcí. Postupem času si sami mohou začít připravovat podobná jídla. Krabičkové diety jsou však vhodné i pro ty, kteří kvůli práci nestíhají jíst. Předem připravené krabičky je pak přinutí si na jídlo najít čas.

Jaké důležité parametry si při výběru krabičkové diety pohlídat?

Nabídka krabičkových diet je opravdu rozmanitá a i proto mohou při jejich výběru vznikat nemalé potíže. Jak si vybrat tu nejlepší krabičkovou dietu? Stačí se řídit důležitými parametry, mezi které patří:

 • počet jídel v krabičkové dietě za den,
 • kalorická hodnota jednotlivých porcí,
 • kvalita surovin, z nichž jsou jídla připravena,
 • původ použitých surovin,
 • čas rozvozu jídla (nejlepší je, když vám kurýr přiveze krabičky brzo ráno),
 • počet jídel za den (většinou pět nebo tři porce za den),
 • cena krabičkové diety (obvykle se uvádí cena za den včetně dopravy),
 • možnost konzultace.

Sledujte Ecoblog i na Facebooku a Instagramu

sledujte
Ecoblog
Facebook 
sledujte
Ecoblog
Instagram

Otázky a odpovědi

Lze s krabičkovou dietou zhubnout?

Ano s krabičkovou dietou se dá i zhubnout podle toho, jak je nastavená (měla by zohledňovat váš kalorický deficit) a podle toho, jak ji dodržujete (kromě jídel v krabičkách byste neměli konzumovat nic dalšího).

Můžu s krabičkovou dietou nabrat svaly?

Pro nabírání svalové hmoty jsou uzpůsobené krabičkové diety pro nabírání a růst svalové hmoty, které se od ostatních krabičkových diet liší ve složení jídel. Velký důraz je tady kladen na obsah bílkovin, které pomáhají budovat svalovou hmotu.

Je krabičková dieta vhodná i pro těhotné ženy?

Ano, krabičkové diety jsou vhodné i pro těhotné ženy. Jsou to především takové diety, u kterých není klíčový kalorický deficit, nýbrž zdravé a vyvážené stravování. Toho mohou těhotní i kojící ženy krabičkovou dietou snadno docílit. Dokonce existují takové krabičkové diety, které se svým složením přímo zaměřují na těhotné ženy nebo kojící maminky.

Kolik můžu s krabičkovou dietou zhubnout?

To, kolik s krabičkovou dietou zhubnete, je velmi individuální. Závisí to na mnoha faktorech, mimo jiné i na tom, jakou krabičkovou dietu si zvolíte a co navíc při ní ještě děláte (zejména pohyb a dostatečný pitný režim). Obvykle redukční krabičkové diety slibují úbytek 6 až 12 kilogramů za 12 týdnů.

Hrozí s krabičkovou dietou jo-jo efekt?

S krabičkovou dietou jo-jo efekt nehrozí už proto, že je dodržována pravidelnost v jídle. Dbá se i na nutriční profil jednotlivých jídel a stejně tak i na velikost porcí. 

Jak si doma udělat krabičkovou dietu?

Už kvůli vyšší ceně krabičkových diet vás může napadnout, že budete podle principu krabičkových diet hubnout doma a že si do krabiček tedy jídlo sami připravíte. Určitě nejste prvním ani posledním, koho tohle napadlo. Při přípravě domácí krabičkové diety se můžete řídit podle některé z krabičkových diet, kterou jste dříve vyzkoušeli nebo podle receptů a výživových doporučení na internetu. Přitom je důležité dodržet správné množství jídla, jeho nutriční profil a pravidelnost.

Nejlepší krabičková dieta CHOMUTOVĚ


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Krabičkové diety na Ecoblogu

Zdroje

 1. Krabičková dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Krabi%C4%8Dkov%C3%A1_dieta
 2. Pitný režim - https://cs.wikipedia.org/wiki/Pitn%C3%BD_re%C5%BEim
 3. Dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Dieta
 4. Dietní systém - https://www.zbynekmlcoch.cz/medicina/nemoci-lecba/diety-v-nemocnici-dietni-system-kalorie-kaloricka-hodnota-a-charakteristika
 5. Redukční systém - http://www.zdrav.cz/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2075
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Nejlepší krabičková dieta v Chomutově
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Krabičková dieta

Podobné články

Zanechte komentář