Domovská stránka » Countrylife » [RECENZE] Countrylife: Dalfour – Jahodový džem

[RECENZE] Countrylife: Dalfour – Jahodový džem

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Jahodový džem Dalfour je můj oblíbený výrobek, který si na Countrylife pravidelně kupuji.

Má úžasnou chuť a je bez přidaných cukrů.

Pojďme se na tento džem podívat více zblízka…

Jahodový džem Dalfour a moje zkušenost

Osobně tento džem jím spolu s palačinkami, ale jeho využítí je daleko větší. Můžete si jej mazat na pečivo, použít v omáčkách nebo se může stát skvělou součástí dezertů.

jahodový džem dalfour
Dalfour – jahodový džem

Marmeláda obsahuje 51% ovoce a je dochucená ovocnou šťávou. Navíc není přidán žádný cukr.

jahodový džem dalfour
Klasické použítí – s palačinkami

Typicky v neděli si tento džem mažu na palačinky. Snažím se téměř nejíst cukr a sladké věci, ale tady rád dělám výjimku:)

jahodový džem dalfour
Neobsahuje přidaný cukr

Jahodový džem Dalfour – zhodnocení

Tato marmeláda patří k mým nejoblíbenějším. Mám moc rád chuť jahod, takže k palačinkám je to vždy jasná volba.

Dalfour

Značka ST. DALFOUR byla založena v roce 1984. Její sídlo se nachází v regionu Akvitánie v jihozápadní Francii, který je proslulý svou kuchyní a vínem Bordeaux. ST. DALFOUR sladí své džemy zásadně ovocnou šťávou dle starodávné konzervační metody. Tuto metodu zavedl prezident značky, jelikož ji znal ze svého dětství, kdy za války viděl babičku, jak při nedostatku cukru využívá hroznovou šťávu. Všechny jejich výrobky jsou nejvyšší kvality, bez umělých barviv nebo konzervačních látek. ST. DALFOUR momentálně distribuuje svoje produkty do 70 zemí světa.

Slevový kupón pro nákup na Country Life

Slevový kód "ECOBLOG" na slevu 10%.

Je použitelný pro každého uživatele jen jednou.

O společnosti Country Life

country life

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Ekologické centrum, biopekárna, ekofarma

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

Jaký sortiment na Country Life najdu?

V e-shopu najdete obiloviny, ořechy, semínka, oleje, luštěniny nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku. Jednoduše najdete vše na tomto odkaze.

Jaké jsou TOP produkty Country Life?

Mezi nejprodávanější produkty patří biopotraviny, přírodní kosmetika a ekologická drogerie. Vše najdete zde.

Jaká je historie Country Life

Country Life byl založen v roce 1991. První prodejnou byl obchod v Melantrichově 15, na této adrese sídlí dodnes. V roce 2019 zavedl Country Life moderní bezobalový prodej MIWA.

Kde má Country Life prodejny?

Prodejen je již celkem 10 a najdete je na tomto odkaze. Nakupovat ale můžete pohodlně online zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Countrylife: Jahodový džem Dalfour
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Jahodový džem Dalfour

Podobné články

Zanechte komentář