Domovská stránka » Countrylife » [RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Kešu ořechy

[RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Kešu ořechy

od Radek

Kešu ořechy patří k mým úplně nejoblíbenějším ořechům.

Proto rozhodně nemohly v mé první objednávce ze Countrylife chybět.

Tyto ořechy mají lehce nasládlou a jemnou delikátní chuť.

Kešu ořechy a moje zkušenost

Ořechy se dají se využít v klasických sladkých receptech, ale i v dalších ne úplně typických pokrmech. Abyste je dokázali lépe strácit, tak se doporučuje je namáčet i pražit. A pokud je rozmixujete, tak získáte navíc další širokou škálu použití.

kešu ořechy
Kešu a jiné ořechy

Já si z nich například připravuji snídani s ovesnou kaší a ovocem. K ní přidávám oříšky, jako jsou např. kešu nebo para ořechy, o kterých jsem psal v jiné recenzi.

kešu ořechy
Připravená ovesná kaše

Kešu jdou použít i na výrobu ořechového másla, do omáček nebo do cukroví. Dalším mým oblíbeným použitím je asijská kuchyně. Lze taky použít v kombinaci s kuskusem.

kešu ořechy
Výsledkem je chutná snídaně

Kešu ořechy – zhodnocení

Kešu oříšky jím většinou jen taknebo si z nich připravuji snídaně. Jsou moc chutné a patří k mým nejolíbenějším. Rozhodně je doporučuji k vyzkoušení.

Slevový kupón pro nákup na Country Life

Slevový kód "ECOBLOG" na slevu 10%.

Je použitelný pro každého uživatele jen jednou.

O společnosti Country Life

country life

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Ekologické centrum, biopekárna, ekofarma

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

Jaký sortiment na Country Life najdu?

V e-shopu najdete obiloviny, ořechy, semínka, oleje, luštěniny nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku. Jednoduše najdete vše na tomto odkaze.

Jaké jsou TOP produkty Country Life?

Mezi nejprodávanější produkty patří biopotraviny, přírodní kosmetika a ekologická drogerie. Vše najdete zde.

Jaká je historie Country Life

Country Life byl založen v roce 1991. První prodejnou byl obchod v Melantrichově 15, na této adrese sídlí dodnes. V roce 2019 zavedl Country Life moderní bezobalový prodej MIWA.

Kde má Country Life prodejny?

Prodejen je již celkem 10 a najdete je na tomto odkaze. Nakupovat ale můžete pohodlně online zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Countrylife: Kešu ořechy
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Kešu ořechy

Podobné články

Zanechte komentář