Domovská stránka » Vitalvibe » Vitalvibe recenze: Mladý ječmen a moje zkušenosti
Vitalvibe recenze: Mladý ječmen a moje zkušenosti

Vitalvibe recenze: Mladý ječmen a moje zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

S mladým ječmenem jsem měl zkušenosti už z minula, kopoval jsem jej na jiném eshopu společně s chlorellou. Naposledy to ale bylo už 2 roky nazpět, tak jsem se rozhodnul do toho jít znovu, prože jsem cítil, že mi ječmen dodává více energie. Proto jsem byl zvědavý, jak na mě zapůsobí mladý ječmen od Vitalvibu.

Mladý ječmen se sklízí těsně před rozpukem , kdy v sobě má množství cenných vitamínů, enzymů a antioxidantů. Slouží jako výborný elixír pro detoxikaci a posílení organismu. Jak jsem psal výše, kombinuji jej s chlorellou.

mladý ječmen

Dávám si jednu lžičku 2x denně a k tomu přidám 6 tabletek chlorelly.

mladý ječmen

Mladý ječmen – chuť a vzhled

Z počátku se může zdát chuť mledého ječmene trochu nezvyklá, ale pak vám to přijde zcela normální:)

mladý ječmen

I vzhled té “zelené vody” na první pohled nic moc, ale za čas je to prostě normálka:) Nejdůležitější ale je, že se po této kombinaci cítím skvěle. Udělal jsem si z toho takový rituál, kdy ráno a večer namíchám tento elixír a hodím to do sebe. A vám můžu doporučit to samé:)

mladý ječmen

Vitalvibe – 100% for life

Důvodů proč nakupovat u Vitalvibe je spousta, jak si to můžete přečíst zde. Za mě je to určitě stoprocentně přírodní složení jejich produktů v BIO kvalitě. Neobsahují přidaný žádný cukr, barviva nebo pesticidy. Reference na Heuréce taky vypoví hodně o jejich službách.

vitalvibe

Hodně se mi líbí jejich zákaznická podpora. Mám a měl jsem spoustu dotazů, hlavně ze začátku, protože jsem plno produktů neznal a nevěděl, jak je využít. Vyzvedávám si zboží osobně a vždy dostanu odpovědi, které hledám. Za to rozhodně palec nahoru.

Další skvělou věcí je, jak se Vitalvibe chová k přírodě. Pokud uděláte objednávku nad 1500,- Kč, tak za vás vysadí jeden strom. Jde prostě vidět, že Vitalvibe podniká srdcem a nejde mu jen o zisk.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Vitalvibe recenze: Mladý ječmen
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář