Domovská stránka » Econea » Econea recenze: OnlyEco prostředek na nádobí
Econea recenze: OnlyEco prostředek na nádobí

Econea recenze: OnlyEco prostředek na nádobí

by Radoslav Černý
0 komentářů

OnlyEco prostředek na nádobí jsem si objednal, protože jsem chtěl používat ekologické produkty i v kuchyni. Zároveň jsem hledal způsob, jak umývat efektivně a se stejně silným čistícím účinkem jako běžné čistící prostředky. A zdá se, že jsem našel skvělého pomocníka.

OnlyEco prostředek na nádobí a moje zkušenosti

Když mi prostředek dorazil domů, tak mě překvapilo, jak velká ta plastová láhev je. A taky těžká:) Čekal jem zkrátka něco menšího, ale moje chyba. Měl jsem si správně přečíst, že se jedná o 1 litr.

onlyeco prostředek na nádobí
Velikost OnlyEco postředku na nádobí

OnlyEco prostředek na nádobí neobsahuje žádné chemické látky. Takže v něm nenajdete parabeny, umělá barviva, formaldehyd, sulfáty a další. Navíc garantuje obsah 99,75 % čistě přírodních složek.

Rafinovaný biosurfaktin z řepky zajišťuje důkladné odstranění všech nečistot a má zároveň antibakteriální efekt. Glycerin zase leští a chrání před usazováním nečistot. Pomerančový olej je účinným bojovníkem s mastnotou a působí antisepticky.

onlyeco prostředek na nádobí
Používám je v kombinaci s houbičkou EcoForce

OnlyEco prostředek na nádobí – zhodnocení

S tímto čistícím prostředkem na nádobí jsem velmi spokojen. Příjemně voní a umývá skvěle. Navíc mě hřeje pocit, že umývám ekologicky, tak jej rozhodně doporučuji.

Líbilo se mi

  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • moc příjemná vůně

Nelíbilo se mi

  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce OnlyEco

Polská společnost Laboratorium Naturella vyrábí veškeré produkty s maximální dávkou profesionality a laboratorní přesnosti. Kromě výroby čistících prostředků se totiž zabývá také vývojem a výzkumem v oblasti přírodní kosmetiky. Všechny produkty z čistící řady OnlyEco jsou vyrobeny z lokálních zdrojů. Využívání (nebo nevyužívání) lokálních zdrojů je bez debat jeden z významných faktorů při posuzování celkové udržitelnosti ekologických produktů.

Prostředky jsou z 99 % vyrobeny z čistě přírodních surovin. Výrobky značky OnlyEco jsou šetrné přírodní čistící prostředky, které mohou změnit vaše vnímání úklidu a čištění povrchů.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea recenze: OnlyEco prostředek na nádobí
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář