Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: laSaponaria pánský sprchový gel a šampon

[RECENZE] Econea: laSaponaria pánský sprchový gel a šampon

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

laSaponaria pánský sprchový gel a šampon s konopím je určený k používání po náročném dni nebo sportu.

Vyrobený je ručně v laSaponarii, jejíž předností je řemeslná ruční výroba.

Do každého vyráběného kousku zde někdo vložil srdce a je to hodně znát.

laSaponaria pánský sprchový gel a moje zkušenosti

Receptura tohoto gelu a šamponu v jednom se skládá z mořské soli, šalvěje a esenciálního oleje, které povzbudí všechny smysly. Výtažek ze lněného semínka udrží vlasy zdravé a lesklé a konopný olej hydratuje a vyživuje pokožku. 

Přípravek je navíc koncentrovaný, takže v koupelně vydrží opravdu dlouho.

laSaponaria pánský sprchový gel
Šampon a gel v jednom je koncentrovaný, takže vydrží opravdu dlouho

laSaponaria a jejich úžasný přístup

V laSaponarii podporují místní malé farmáře, což je mi hodně sympatické. Je to totiž spolupráce, která má opravdu smysl. Krom toho používají i několik Fair trade certifikovaných surovin, které pomáhají sociálním projektům a místním komunitám všude po světě.

Všechny produkty laSaponarie jsou 100% z přírodních a vysoce kvalitních surovin a taktéž v BIO kvalitě. Za značkou stojí silný příběh, který chce nejen prodávat produkty, ale především šířit osvětu. O tom si můžete přečíst níže v této recenzi a současně se podívat i na jejich video.

laSaponaria pánský sprchový gel
Jak je vidět, od Econey toho testuji více:)

Navíc v laSaponarii podporují sociální projekty a Fair trade. Na maximum využívají lokální suroviny a spolupracují s místními uvědomělými farmáři, ale o tom už byla řeč dříve.

Používají také z velké části recyklované plasty nebo bioplasty a celkově stále inovují své obaly k větší udržitelnosti.

Produkty nejen nádherně voní a vypadají, ale nabízí vysokou kvalitu za férovou cenu. Tento šampon & gel stojí 179,- Kč a jelikož se jedná o koncentrát, tak mi cena přijde hodně fér.

laSaponaria pánský sprchový gel – zhodnocení

Rád zkouším nové věci a s laSaponarií jsem nešlápl vedle. Přijde mi hodně zajímavá vůně a taky to, že stačí opravdu jen malé množství. Navíc celý příběh je moc sympatický, takže tento šampon a gel v jednom rozhodně doporučuji.

Výrobce laSaponaria

Z velkého nadšení a velkého snu se před více než 10 lety narodila laSaponaria, vědomá laboratoř řemeslné výroby přírodní kosmetiky. Příběhy babiček, vášeň pro dobré a autentické věci, touha udělat vše pro to, aby svět po jejich zásahu zůstal trochu lepším místem. To je pár ingrediencí, které Luigi a Lucia smísili, aby mohla vzniknout tahle voňavá, od hlavy až k patě vymazlená zelená kosmetika.

Luigi byl ještě dítě, když si vytvořil svou první domácí laboratoř na výrobu mýdel. Jeho vášeň došla svého naplnění ve chvíli, kdy se při studiích chemie potkává s Lucií. S tou začíná tvořit nejen pár, ale také první experimenty. Začínali u mýdla. Jak jinak. Už tehdy navázali první vztahy s místními, dobře vybranými farmáři. Pocit, že jejich práce má smysl, je hnal dál a dával vznikat novým a novým produktům. Ať už vezmete do ruky jakoukoli lahvičku, doslova z ní čiší náboj toho, že si s ní někdo pěkně vyhrál – zažil si adrenalin při vyvíjení a experimentování, štěstí z toho, že dovedl formuli k dokonalosti, s hravostí navrnul obal a těšil se, až se elixír dostane mezi lidi. Právě tahle jiskra nás na laSaponarii nesmírně baví. 

Svou první oficiální laboratoř si mladý pár otevřel díky crowdfundingové kampani. Všechno si v té době ještě dělali úplně sami a chtěli šířit mezi lidi nejen své produkty, ale i osvětu – začali pořádat workshopy a sdílet své recepty.

Jasnou zprávu mají za úkol sdělovat i loga přímo na produktech. Tato vypovídají o tom, že veškeré ingredience pocházejí z etického dodavatelského řetězce, pomáhají sociálním projektům a místním komunitám. Druhé pak označuje, že jedna nebo více surovin je certifikováno jako Fair trade.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu, rCup kelímek nebo Frusack sáčky. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky a menstruačními kalhotkami Snuggs.

Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Econea slevové kupóny

Použijte slevový kupon "ECOBLOG" a dostanete slevu 150,- Kč při objednávce nad 1.500,- Kč.

Uplatnění kupónu ECOBLOG

Jakmile máte v košíku vše, co si chcete koupit, tak úplně dole na stránce je zaškrtávací okénko "Mám slevový kupón". 

Na něj klikněte...

Econea slevový kupón

Vyskočí okénko "Kód vašeho kupónu" a do něj zadejte ECOBLOG.

A klikněte na "Započítat slevu".

Obratem se vám sleva uplatní a vy zaplatíte o 150,- Kč méně!

Econea slevy

Econea má každý měsíc 15% slevu na vybranou značku produktů. Současně nabízí část svých produktů ve slevě celoročně.

Informace o aktuálních slevách jsou na této stránce.

Aktuální sleva na Econea.cz

Nejčastěji kladené otázky

Kde tento a podobné výrobky zakoupit?

Vše je k zakoupení na ekologickém eshopu Econea, který je unikátní svým přístupem a pečlivostí, se kterou vybírá ekologické a zero waste produkty.

Kde najdu aktuální slevy?

Econea má každý měsíc speciální slevy na vybrané značky. Jejich aktuální značku ve slevě najdete zde.

Jaké jsou nejprodávanější výrobky?

Mezi nejprodávanější výrobky patří produkty pro dámskou intimní hygienuekologická drogerie a přírodní dekorativní kosmetika.

Vše o nákupu na Econea.cz

Veškeré informace o nákupu na eshopu Econea.cz najdete zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Pánský sprchový gel a šampon
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
laSaponaria

Podobné články

Zanechte komentář