Domovská stránka » Econea » Econea recenze: laSaponaria olivové mýdlo [zkušenost]

Econea recenze: laSaponaria olivové mýdlo [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

laSaponaria olivové mýdlo je čistě přírodní a ručně vyráběné mýdlo, které se dá použít na obličej i tělo. Je založené na čisticí a vyživující síle extra panenského olivového oleje. Toto mýdlo je vhodné především pro mladé lidi s problematickou pletí a akné.

laSaponaria olivové mýdlo a moje zkušenosti

Podle svého výrobce, je jeho složení inspirováno pivem Radler. Obsahuje totiž esenciální olej ze sicilského citrónu a chmelový extrakt, který účinně zbrojí proti kožnímu mazu.

laSaponaria tuhé olivové mýdlo BIO
laSaponaria mýdlo z oliv

O výrobcích laSaponaria se mluví jako o 100% přírodní vědomé kosmetike, která vyrobená s láskou, certifikovaná BIO a s posláním “zanechat svět o něco lepším místem”. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá místním malým farmářům. Vše je výsledkem poctivé ruční výroby. Taktéž netestování na zvířatech je samozřejmostí.

laSaponaria tuhé olivové mýdlo BIO
Pěkně padne do ruky:)

Co se týče obalů, na ty se také nezapomíná a jsou z velké části recyklované.

laSaponaria tuhé olivové mýdlo BIO
Navíc krásně voní

O tom, jak se vyznat ve složení kosmetiky, co je dobré a co ne, napsala Econea super článek na svém blogu.

laSaponaria olivové mýdlo – zhodnocení

laSaponaria olivové mýdlo je poctivě zpracovaný výrobek, který moc rád používám. Stojí za ní silný příběh, který chce nejen prodávat produkty, ale především šířit osvětu. Jakmile jej vypotřebuji, tak určitě nakoupím znovu.

Líbilo se mi
  • skvěle voní
  • 100% z přírodních surovin
  • BIO kvalita
  • podporuje sociální projekty a Fair trade
  • využívá lokální suroviny
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

Výrobce laSaponaria

Z velkého nadšení a velkého snu se před více než 10 lety narodila laSaponaria, vědomá laboratoř řemeslné výroby přírodní kosmetiky. Příběhy babiček, vášeň pro dobré a autentické věci, touha udělat vše pro to, aby svět po jejich zásahu zůstal trochu lepším místem. To je pár ingrediencí, které Luigi a Lucia smísili, aby mohla vzniknout tahle voňavá, od hlavy až k patě vymazlená zelená kosmetika.

laSaponaria

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář