Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Lavera šampón na barvené vlasy

[RECENZE] Econea: Lavera šampón na barvené vlasy

by Nataša
0 komentářů

Lavera šampón je 100% přírodní šampón pro barvené vlasy, který jemně a zároveň účinně myje vlasy pomocí tenzidů z cukrové třtiny a z kokosových ořechů.

Rozhodla jsem se jej sama vyzkoušet a napsat o tom svou zkušenost.

Lavera šampón a moje zkušenosti

Šampón obsahuje výtažky z BIO brusinek, které chrání strukturu vlasů a působí jako přirozený antioxidant. Tyto výtažky dodávají vlasům přirozený lesk. BIO avokádo poskytne zase vlasům vyživující účinky a opravdu vydatnou hydrataci. Šampón neobsahuje silikony ani lepek.

lavera šampón
Lavera šampón

Čtyřsložkový komplex z bio mandlí, ovsa, rýže a sóji spolu s dalšími ingrediencemi dodají vašim vlasům zdraví, lesk a vitalitu. Díky tomu splňují výrobky této řady nejvyšší možná kritéria v segmentu přírodní kosmetiky.

lavera šampón
100% přírodní šampón pro barvené vlasy

Žádné produkty Lavera neobsahují živočišné suroviny. Taktéž nebyly testované na zvířatech a jsou tak vhodné pro vegany a mají certifikát Vegan Society.

Lavera šampón – zhodnocení

Produkty od Lavery neobsahují žádné chemické konzervanty, vůně nebo aromata, ropné deriváty, soli hliníku, plastové mikročástice či geneticky modifikované suroviny (GMO). Všechny produkty jsou 100% přírodní, hypoalergenní, dermatologicky testované a vhodné pro celou rodinu. Jsem s tímto šampónem velmi spokojená a už jsem si objednala znovu.

Líbilo se mi
  • certifikát Vegan Society
  • BIO kvalita
  • přirozeně vypadající objem
  • hypoalergenní
  • neobsahuje silikony ani lepek
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

Výrobce Lavera

Již od roku 1987 vyrábí německá značka Lavera certifikovanou přírodní kosmetiku v tom nejvyšším standardu a v BIO kvalitě. Dnes je to jedna z 4 nejvýznamějších světových značek biokosmetiky a její produkty koupíte ve 40 zemích světa. Slovo Lavera pochází z latiny a jeho význam je jednoduchý – pravda. Majiteli firmy jsou Thomas Haase a Klara Ahlers.

Kdykoliv je to možné, používají pro své produkty rostlinné ingredience z certifikovaného ekologického zemědělství. Dnes je jich přes 300 a 2/3 pochází z Evropy. Lavera je velmi inovativní společností a mnohé z postupů přinesla do biokosmetiky jako první na světě. Například jako první nabídli řadu 100% přírodních opalovacích krémů se 100% minerálními filtry.

Firma používá pouze energii z obnovitelných zdrojů od poskytovatele Meistro (solární, větrná a hydroelektrická z Norska). A dokonce i provoz jejich webu je CO2 neutrální.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Lavera šampón
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Lavera šampón
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář