Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Purity Vision kokosový olej

Econea recenze: Purity Vision kokosový olej

by Nataša
0 komentářů

Purity Vision kokosový olej je na webu Econey označován jako opravdový klenot. Proč je tomu tak jsem se rozhodla sama zjistit a objednala jsem si jej domů. Chtěla jsem si to ověřit na vlastní kůži:)

i

i

Purity Vision kokosový olej a moje zkušenosti

Kokosový olej od Purity Vision je vyrobený z kokosových ořechů v Bio kvalitě a krásně voní. Zajímavostí u tohoto oleje je, že se jedná o výrobek z kokosu, který je na našem trhu dosud v podstatě nedostupný. Díky unikátní technologii zpracování není kokosová dužina sušena při vysoké teplotě. Proto si olej zachovává maximální množství minerálů a vitamínů.

purity vision kokosový olej
Kokosový olej od Purity Vision

Tento olej voní jemně a svěže po ovoci nebo trávě. Jeho kokosové aroma ale není tak výrazné jako u panenského kokosového oleje. Má velmi jemnou, máslovou strukturu a mírně nasládlou chuť. V rozpuštěném stavu má čirou barvu jako např. čistá voda, v tuhém stavu je sněhově bílý bez nažloutlých usazenin.

purity vision kokosový olej
Je i v hezké skleničce

Hodí se na mnoho věcí. Využijete jej například ve studené kuchyni, při masážích, při péči o pokožku nebo při péči o vlasy.

purity vision kokosový olej
Koupila jsem kokosový olej i bambucké máslo

Purity Vision kokosový olej – zhodnocení

V Purity Vision si zakládají na tom, aby všechny kokosové oleje pocházely z čistých oblastí tropických ostrovů Filipín, kde má pěstování kokosových palem a výroba oleje dlouholetou tradici. Jejich kokosové oleje jsou proto špičkové kvality a mohu to jen potvrdit. Jsem s ním velice spokojená a maximálně jej doporučuji.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • hydratuje a zvláčňuje pokožku
  • snadno se vstřebává a nezanechává nepříjemný pocit mastnoty
  • bohatý na antioxidační látky
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

Výrobce Purity Vision

Purity Vision je česká značka, která už 10 let usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví.

“Pracujeme dnem i nocí, abychom vám přinesli nové výrobky. Vyvíjíme nové technologie pro získání prémiové kvality všech ingrediencí. Naším cílem je dosáhnout maximálního účinku za použití pouze 100% přírodních surovin.”

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea

0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář