Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Sonett odstraňovač vodního kamene [zkušenost]

Econea recenze: Sonett odstraňovač vodního kamene [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Sonett odstraňovač vodního kamene je něco, co mi v mé domácnosti už dlouho chybělo. Máme tady docela tvrdou vodu a kámen se tvoří všude. V koupelně, na umyvadlech, v konvici na čaj. Prostě všude na místech, které přijdou do kontaktu s vodou.

Sonett odstraňovač vodního kamene a moje zkušenosti

100% přírodní odstraňovač vodního kamene od Sonettu je účinný všude, kde se kumulují vápenaté usazeniny a vodní kámen – na bateriích a armaturách, dlaždičkách, toaletách, na kuchyňském náčiní, kávovarech, rychlovarných konvicích nebo pračkách či myčkách. Základní složkou je kyselina citrónová v potravinářské kvalitě.

sonett odstraňovač vodního kamene

Sonett vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů.

sonett odstraňovač vodního kamene

Suroviny, které používají, jsou v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Všechny rostlinné oleje, které jsou používány jako základ tenzidů (povrchově aktivních látek), jsou v BIO kvalitě, stejně tak i 95 % esenciálních olejů a bambucké máslo. Část surovin dokonce pochází z biodynamického zemědělství. To je i mezi kvalitní ekologickou drogerií velmi neobvyklé – BIO suroviny používá jen naprosté minimum značek.

Sonett odstraňovač vodního kamene – zhodnocení

Tento odstraňovač vodního kamene hypoalergenní a je tak vhodný i pro lidi s citlivou nebo alergickou pokožkou. Svou práci zvládá na výbornou a mohu jej s klidným svědomím doporučit. Lze zakoupit i v ekonomičtější a ekologičtější variantě a to v rovnou 10litrovém balení.

Líbilo se mi
  • čistě rostlinné povrchově aktivní látky
  • 100% esenciální oleje
  • rostlinný alkohol
  • garantují 100% odbouratelnost
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

Výrobce Sonett

Německá firma Sonett byla založena již v roce 1977 a je jedním z pionýrů ekologické drogerie. Nevím o žádné jiné značce ekodrogerie, která by tak důsledně řešila kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a jejich dopad na naše zdraví i životní prostředí jako Sonett. Podle mě je Sonett ta nejvyšší kvalita, kterou lze v ČR sehnat.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář