Domovská stránka » Krabičková dieta » Krabičková dieta BEROUN – TOP 9 (recenze)

Krabičková dieta BEROUN – TOP 9 (recenze)

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Hledáte, jaká je nejlepší krabičková dieta v BEROUNĚ?

Na Ecoblogu jsem jich zatím testoval více jak 9.

V tomto srovnání se podíváme na to, které z nich byly ty nejlepší.

Pojďme na to!

Nejlepší krabičková dieta BEROUN


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

TOP 3 Nejprodávanější krabičkové diety v BEROUNĚ

Doporučuji
Zdravé stravování

Zdravé stravování

Celkové hodnocení: 5/5

Vybrat si můžete z více jak 12 programů. Co daný program preferuje, to lze lehce odvodit od jeho názvu. Krabičková dieta Zdravé stravování připravuje pokrmy v čele s týmem výživových specialistů.

Nutric Bistro

Nutric Bistro

Celkové hodnocení: 4.9/5

V každém programu si můžete vybrat základní variantu, a to 3 jídla denně nebo variantu jen 2 jídla denně. Jídlo vám firma doveze, nebo si jej můžete levněji vyzvednout na jednom z výdejním míst. 

Dieta v krabičce

Dieta v krabičce

Celkové hodnocení: 4.8/5

K dispozici je zkušební den krabiček nebo zkušební týden krabiček, kdy si vyzkoušíte, co všechno krabičky obnáší. Rozváží každý den vždy čerstvá jídla. Jídlo je možné si vyzvednout na řadě odběrných míst.

Zdravé stravování

Krabičková dieta Zdravé stravování

Že jsou krabičkové diety vhodné pro „lenochy”, kterým se nechce vařit nebo „tlouštíky” bez vůle připraviti si kaloricky lépe vyhovující jídlo? Ale kdepak!

Krabičková dieta Zdravé stravování je důkazem toho, že je to moderní styl stravování pro všechny napříč generacemi, profesemi a úmysly.

Krabičková dieta zdravé stravování pomáhá vybudovat zdravější stravovací návyky, v nichž hlavní roli hraje pravidelnost.

Nabízí celou řadu programů, které jsou upraveny na míru individuálním stravovacím potřebám různých skupin uživatelů, mezi které můžete patřit i vy.

Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí širokou škálu stravovacích programů s jídelníčky, které sestavuje tým výživových specialistů pod vedením nutriční terapeutky Mgr. Kateřiny Šimkové.

Krabičková dieta Zdravé stravování

Nabízí programy:

 • Pro zdraví,
 • Pro zdraví +,
 • Kombi week,
 • Meníčko,
 • Bez masa,
 • Pro mámy,
 • Fit +,
 • Protein +,
 • Detox,
 • Protein Extra,
 • Jídlo na víkend.

Každý program přitom nabízí více variant jídelníčku, hlavně co se obsahu kalorií týče. Jídelníčky v jednotlivých programech však lze vybírat i podle toho, zda jsou celodenní nebo vynechávají nějakou porci jídla, například jídelníček celodenní bez večeře, jídelníček celodenní bez snídaně, jídelníček dopolední, odpolední, bez svačin atd. Krabičková dieta Zdravé stravování se nezaměřuje pouze na hlavní města, nýbrž cílí na rozvoz i v menších městech skrz celou Českou republiku. 

Krabičková dieta Zdravé stravování

Přesto nelze zaručit, že zrovna k vám bude společnost rozvážet. Kromě rozvozu nabízí i síť odběrných míst, kde si můžete své jídlo na celý den vyzvednout. Stejně jako většina společností, které krabičkové diety nabízí, tak i Zdravé stravování jídlo rozváží vždy večer před dnem, pro který jsou jídla určeny.

Ceny krabičkových jídel od Zdravého stravování jsou ovlivněny výběrem konkrétního programu a jídelníčku, který nabízí. Například cena celodenního jídelníčku z programu Pro zdraví = 441 Kč/den (jídelníček 5000 kJ, 5 porcí za den). Celodenní program KETO pak vychází na částku od 537 Kč. Program Pro mámy s pěti porcemi jídla stojí od 503 Kč (7000 kJ).

Krabičková dieta Zdravé stravování

Výhody a nevýhody Zdravého stravování

K výhodám krabičkové diety ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ patří:

 • široká nabídka programů,
 • rozvoz do většiny míst v ČR.

Jako nevýhodu lze označit:

 • skutečnost, že při tak široké nabídce se může zákazník maličko ztrácet (tohle ale vyvažuje možnost online poradenství),
 • pro někoho vyšší cenu za stravování (zejména pak pro ty, kteří kromě této diety musí běžně vařit a nakupovat pro zbytek rodiny).

Reference zákazníků Zdravého stravování

Ivana Sottnerová, fitness trenérka a nutriční koučka

I přesto, že spoustu surovin musím ze svého jídelníčku vyřadit, krabičky od Zdravé stravování pro mě zůstávají i nadále velmi pestré.

Pavel Horváth, fotbalový trenér

Na krabičkové dietě Zdravé stravování mi vyhovuje, že jídlo rozvážejí do více měst, a tak ho můžu odebírat podle toho, kde se zrovna nacházím. Díky tomuto stravování jsem za 3 měsíce shodil 8 kilogramů.

Kuba Ryba, hudebník

 Jídlo od Zdravého stravování bylo mým třetím pokusem o krabičkovou dietu a musím říct, že až tato společnost mi po všech stránkách vyhovovala – hlavně její veganské menu, díky kterému jsem za tři měsíce zhubl 7 kilogramů.

Nutric Bistro

Krabičková dieta Nutric Bistro

Víte, že když vezmete stravování do svých rukou, obrátí se i ostatní aspekty vašeho života naruby v tom dobrém slova smyslu? Pravidelná a vyvážená strava dokáže zázraky. Je ale pochopitelné, že kvůli práci, dětem a rodině nemáte čas, abyste každý den jídla vážili nebo počítali jeho kalorie. Nutric Bistro to udělá za vás. Krabičky doručuje po Praze a jejím okolí.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • LowCarb jídelníček
 • Paleo Whole30 jídelníček
 • Fit jídelníček
 • KLASIK JÍDELNÍČEK (dočasně pozastaven)

(recenze Nutric Bistro je zde)

V každém programu si můžete vybrat základní variantu, a to 3 jídla denně (snídaně, oběd, večeře) nebo variantu jen 2 jídla denně. Jídlo vám firma doveze, nebo si jej můžete levněji vyzvednout na jednom z výdejním míst. Také si můžete nastavit různou délku programu. Platí, že čím déle krabičky odebíráte, tím jsou levnější.

Rozdíl 1 a 8 týdnů může za den udělat klidně i 150 Kč. Krabičky je možné objednat na dobu minimálně 4 týdny. Kratší dieta nemá kýžený efekt. Doprava je zpoplatněna, účtuje se jednorázově. Cena krabiček závisí na zvoleném programu a jeho individuálním nastavení.

Výhody a nevýhody Nutric Bistro

K výhodám patří:

 • nabídka specifických jídelníčků Paleo, LowCarb
 • možnost si program individuálně nastavit

Nevýhodou je:

 • rozvoz jen v Praze a okolí a je zpoplatněný
 • někomu nemusí vyhovovat jen tři jídla denně (svačinky tyto krabičky nenabízejí)

Reference zákazníků Nutric Bistro

Petr

Krabičky s manželkou objednáváme už 4 měsíce a trošku jsme pokaždé obměnili výběr. Nicméně pořád velká spokojenost. Bez pohybu a pocitu omezení jsem já sám dal dolů za měsíc krásných 4,5 kila.

Lucy

Za mě naprostá spokojenost. Jídlo vždy čerstvé, pestré a neopakuje se.

Iva

LowCarb jídelníček je perfektně vyladěný a dochucený a já si jen užívám předem připraveného jídla.

(recenze Nutric Bistro je zde)

Dieta v krabičce

Krabičková dieta - Dieta v krabičce

Žijete hekticky a na zdravý životní styl nezbývá čas ani prostor? Potom je potřeba se zastavit a na někoho hodit, když ne všechny vaše starosti a povinnosti, alespoň každodenní vaření. O váš dietní plán se může v Praze a ve Středočeském kraji postarat Dieta v krabičce.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • SLIM (5000 kJ, program vhodný spíše pro drobné ženy bez fyzické aktivity)
 • SLIM FIT (7000 kJ, program vhodný pro drobné ženy bez fyzické aktivity)
 • FIT (8000 kJ pro muže bez fyzické aktivity)
 • BALANCE (10 000 kJ pro muže s fyzickou aktivitou)

(recenze Diety v krabičce je zde)

Cena za krabičky závisí na zvoleném programu. Není možné brát jen část jídel v programu, vždy je nutné vzít program celý. Kombinovat lze nicméně délku doby, po kterou budete krabičky využívat, a to měsíc, dva měsíce nebo tři měsíce. Vybrat si můžete i z varianty bez sobot nebo se sobotami.

K dispozici je zkušební den krabiček nebo zkušební týden krabiček, kdy si vyzkoušíte, co všechno krabičky Dietavkrabicce.cz obnáší. Krabičky rozváží každý den vždy čerstvá jídla. Jídlo je možné si vyzvednout na řadě odběrných míst, a to buď večer nebo ráno v den konzumace.

Výhody a nevýhody krabiček Dieta v krabičce

K výhodám patří:

 • širší nabídka programů,
 • jídlo i na sobotu s možností rozvozu nebo možností osobního vyzvednutí.

Nevýhodou je:

 • rozvoz omezený jen na Prahu a Středočeský kraj
 • chybí nabídka pro vegetariány, nabídka bezlepkového menu, atd.

Reference zákazníků Dieta v krabičce

Jana B.

K dietě se vracím přibližně jednou ročně. To stačí, aby se dostavil kýžený úbytek váhy, například před létem.

Markéta H.

První měsíc, co krabičky konzumuji, jsem zhubla 6 kilogramů. Teď má váha stojí, ale v dietě hodlám pokračovat do dalšího úbytku.

Dana M.

Krabičky doporučuji, protože jsou jednoduše perfektní a chutné a ani s dopravou není žádný problém.

(recenze Diety v krabičce je zde)

Antónia Mačingová

Krabičková dieta Antónia Mačingová

Představte si, že jídlo, které běžně používáte, lze sestavit do receptů, které vám v rámci pravidelné stravy přinesou řadu zdravotních benefitů. Zharmonizovat váš organismus vám pomůže krabičková dieta Macingovarozvoz.cz, která jako jediná v České a na Slovensku vlastní certifikaci přímo od výživové terapeutky Antónie Mačingové. Krabičková dieta Antónia Mačingová jako jediná v ČR a na Slovensku vlastní certifikaci od výživové terapeutky Antónie Mačingová, která se působením stravy na tělo a zdraví věnuje už více než 20 let.

Tato krabičková dieta rozváží krabičky do většiny míst v České republice (působí také na Slovensku). Jedná se vždy o 28denní režim. Po tuto dobu se stravujete krabičkami této firmy. Jejich velkou výhodou je, že na rozdíl od ostatních podobných firem nabízí tato stravování i přes víkendy. Denně nabízí pokaždé čerstvé jídlo (na den dopředu). Výjimku tvoří víkendy, na které jídlo dostanete s předstihem už ve čtvrtek. Jídlo je však speciálně baleno tak, aby vždy zůstalo čerstvé.

Vybírat můžete z těchto programů:

 • Harmonizační (detoxikační) program na 28 dní
 • Fitness program -  stravování pro sportovce
 • Bez masa
 • Schůdková metoda 365 (celoroční udržovací stravování),
 • Stravování dle Antónie Mačingové.

Každý program si můžete individuálně nastavit. Záleží na vás, zda si vyberete tříchodové nebo pětichodové menu či program s víkendy nebo bez víkendů. Cena závisí na zvoleném programu, jeho individuálním nastavení a délce.

Výhody a nevýhody krabiček Mačingová

 • velkou výhodou tohoto programu je certifikace od Antónie Mačingové, kterou nevlastní jen tak někdo,
 • dalším plusem je pak nabídka jídel i přes celý víkend (jídlo na víkend dostanete ve čtvrtek).

Nevýhodou může být: 

 • pro někoho vyšší cena (ne vyšší než ostatní nabídka krabičkových diet),
 • každému nemusí vyhovovat nastavení programu na 20 nebo 28 dní.

Reference zákazníků krabiček Mačingová

Martina

Krabičková dieta mi vyhovuje z toho důvodu, že se o nic víc nemusím starat. Soustředím se pouze na práci a péči o moji postavu. Nemusím vařit ani nakupovat a jídlo mám i o víkendech.

Vlasta

Ke krabičkové dietě jsem se uchýlila, protože jsem chtěla mít v rukou to, co jím. A to se povedlo.

Viktor

Krabičková dieta mi pomohla nastartovat hubnoucí proces. Už jsem se konečně přestal motat v tom, co je správné, abych jedl. Zkrátka jsem se nemusel o nic starat. Později jsem do režimu zařadil i pohyb.

DietaFit

Krabičková dieta DietaFit

Jíst pravidelně, zdravě a pestře, to nemusí být úkolem pro vás, nýbrž pro krabičkovou dietu DietaFit, která vám jídlo čerstvě a chutně připraví pro každý váš den. DietaFit nabízí nutričně vyváženou stravu.

Díky ní a pravidelnosti ve stravování můžete docílit žádaného úbytku kilogramů. DietaFit funguje prozatím jen v Olomouckém, Moravskoslezském a Plzeňském kraji. Tato firma má však v plánu expandovat i do dalších krajů.

Vybírat můžete z řady programů:

 • FIT (pětichodové menu, které je vhodné k redukci váhy i dlouhodobému zdravému životnímu stylu),
 • FIT OFFICE (3 chodové menu vhodné pro pracovní den),
 • VEGETARIAN (5 chodové menu upravené pro vegetariány),
 • LOW CARB HF (3 chodové menu + bezlepková varianta),
 • SLOW CARB (5 chodové menu s omezeným příjmem sacharidů),
 • KETO (5 chodové menu, které se zaměřuje na vysoký příjem bílkovin a vyřazení sacharidů).

Krabičková dieta DietaFit rozváží vždy čerstvá jídla den dopředu. Cena se odvíjí v závislosti na zvoleném programu, jeho úpravách i na délce celého programu.

Výhody a nevýhody DietyFit

 • k výhodám patří široká nabídka programů, ze které si určitě vyberete každý
 • výhodný je i dovoz jídel vždy den dopředu
 •  nevýhodou je působnost pouze ve třech krajích (firma hodlá rozvážet i jinde)
 • mínusem může být i vyšší cena krabičkové diety (myšleno obecně, zejména tehdy, pokud kromě krabičkové diety ještě musíte nakupovat a vařit pro zbytek rodiny)

Reference zákazníků DietyFit

Adriana

Oceňuji úlevu od každodenního vymýšlení jídel a nakupování. Pořád je to pro mě ale dost vysoká cena za stravování. Proto využívám jen nárazově pro shození přebytečných kil.

Josef

Krabičky jsou chutné a můj stravovací režim je díky nim pravidelný.

Alena

Krabičky využívám do práce, kdy nemusím vymýšlet svačiny ani obědy a mohu se plně soustředit na mé projekty.

FiT strava

Krabičková dieta FiT strava

Dietní krabičky FiT strava vám pomůže zhubnout a cítit se lépe. Funguje jako řada podobných služeb nabízejících jídlo do krabiček. FiT strava funguje na trhu už přes deset let, což svědčí o profesionalitě a zkušenostech, které může nabídnout. Dietní krabičky FiT strava fungují ve dvou základních režimech, a to Hubnutí a Zdravá linie. Můžete s nimi tedy účinně shazovat přebytečné kilogramy nebo si držet váhu. Dietní krabičky FiT strava nabízejí rozvoz v Plzni, Praze a blízkém okolí těchto měst.

V Praze a Plzni nabízí služba večerní rozvoz, v Plzni je pak možné krabičky obdržet i ráno. Krabičky s jídlem jsou připravené vždy čerstvé a podle receptů výživových specialistů. Zájemce o tento způsob stravování obdrží své krabičky s jídlem vždy na dva dny dopředu. Jejich speciální obal zajistí, že jídlo bude vždy čerstvé.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • Dámy 5000 kJ
 • Dámy 6000 kJ
 • Dámy/Páni 7000 kJ
 • Dámy/Páni 8000 kJ
 • Páni 10000 kJ

V případě potřeby je možné nahrazení nebo vynechání určité potraviny. Krabičky nabízejí variantu se sobotami nebo bez sobot. Cena se odvíjí na zvoleném programu, jeho úpravách a délce programu. Délku dietních krabiček lze zvolit na 5 až 24 dní.

Výhody a nevýhody FiT stravy

K výhodám dietních krabiček FiT strava patří:

 • široká nabídka programů
 • odborný dohled výživového specialisty v ceně programu

Nevýhodou pak je:

 • rozvoz omezený jen na Prahu, Plzeň a blízké okolí
 • obecně vyšší cena krabičkové diety

Reference zákazníků FiT stravy

Ilona

Krabičky Fit strava jsem vyzkoušela a rozhodně nelituji. Cítím se mnohem lépe a rozhodně jsem více soustředěná na práci, když nemusím řešit, co budu vařit.

Jana

Jídla od FiT stravy jsou velice dobrá, a proto nemám pocit, že bych držela nějakou dietu. Určitě se budu ke krabičkám vracet opakovaně.

Marcela

Díky FiT stravě jsem za pár měsíců pozvolna zhubla 8 kilogramů a váhu si dlouhodobě držím. Některá jídla mi chutnají méně, ale to je zcela přirozené.

Fitness Food Menu

Krabičková dieta Jsme Fitness Food Menu

Péče o zdravý životní styl nebo hubnutí nikdy nebyla snazší. Dietní krabičky FITNESS FOOD MENU vám nabídnou program na míru, díky kterému shodíte přebytečné kilogramy a budete se fyzicky a psychicky cítit mnohem lépe. Pro krabičky Fitness Food Menu vaří profesionálové v čele s výživovými specialisty. Fitness Food Menu se může pyšnit vlastní řadou proteinových výrobků, těstovin a biokoření. 

Firma na trhu funguje už přes 11 let a krabičky dováží do 10 krajů v ČR – do Jihomoravského, Ústeckého, Libereckého, Středočeského (zatím ne Praha), Královehradeckého, Pardubického, na Vysočinu, do Jihočeského, Zlínského a Moravskoslezského kraje.

Vybrat si můžete z následujcíích programů:

 • RACIO
 • LOW CARB
 • VEGET
 • MUSCLE

Tyto programy lze dále nastavit podle toho, zda jsou určené pro muže nebo ženu a podle počtu celkových kalorií. Cena za den této krabičkové diety závisí na konkrétním nastavení. Například program RACIO (žena 5000 kJ) = od 430 Kč/den. Program MUSCLE (12000 kJ) = od 490 Kč/den. Krabičková dieta FFMenu za poplatek nabízí možnost vynechání nebo nahrazení konkrétní suroviny například ryb, hub, ořechů atd.

Výhody a nevýhody Fitness Food Menu

K výhodám patří:

 • nabídka vlastní řady proteinových výrobků, bio koření a těstovin a také originálních receptů,
 • široký rozptyl nabízených programů a možnost jejich úpravy.

Nevýhodou pak je:

 • nepokrytí celé ČR,
 • pro některé obecně vyšší cena krabiček.

Reference zákazníků Fitness Food Menu

Markéta

S krabičkovou dietou jsem spokojená, protože šetří můj čas a stravuji se zdravě a pravidelně.

Aleš

Díky krabičkové dietě mohu najet na pravidelnost, která mi dosud ve stravování chyběla.

Viktor

Krabičkové diety jsou výhodné v tom, že se o nic více nemusíte starat. Jídlo máte připravené a vy, pokud zrovna nevaříte zbytku rodiny (což není ideální), můžete řešit něco svého.

Jezte s námi

Krabičková dieta Jezte s námi

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo, kdyby vám někdo připravoval jídlo od pondělí do pátku a vy jste nemuseli nic řešit? Vyzkoušet to můžete s krabičkovou dietou Jezte s námi. Nutno ale podotknout, že tato „dieta”, lépe spíše způsob stravování není jen pro ty, kteří chtějí zhubnout, nýbrž i pro ty, kteří nemají čas na vaření, ale chtějí jíst zdravě a vyváženě.

Krabičky Jezte s námi si můžete objednat, pokud bydlíte v Ústeckém kraji, v Praze nebo v části Středočeského kraje. Právě tam totiž krabičky Jezte s námi doručují vždy čerstvá jídla připravená den dopředu, a to od pondělí do pátku.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • Chci zhubnout
 • Chci jíst zdravě / Sportuji
 • Low Carb
 • Jsem Vegetarián

Program lze dále konkrétně nastavovat, a to podle toho, zda jste muž nebo žena. Jídelníček lze upravit na míru i pro diabetiky. Za poplatek lze z jídelníčku vyřadit nebo v něm nahradit surovinu, která vám nevyhovuje. Každý den se můžete těšit na pět plnohodnotných chodů, které vás zasytí. Cena programů se odvíjí na jejich individuálním nastavení. Například už od 420 Kč/ den v programu ŽENA Chci zhubnout nebo od 445 Kč/ den v programu MUŽ VEGETARIÁN.

Výhody a nevýhody krabiček Jezte s námi

K výhodám krabiček Jezte s námi patří:

 • dostatečná nabídka programů, která zohledňuje i vegetariány
 • možnost individuální úpravy jídelníčku a doručování vždy den předem
 • dietu doporučují známé osobnosti

Jako nevýhodu můžete vidět:

 • doručování jen po Praze, v Ústeckém a v části Středočeského kraje
 • pro někoho obecně dražší cena za krabičky

Reference zákazníků Jezte s námi

Dita

Díky krabičkám Jezte s námi mám pocit, že pro sebe a své zdraví dělám maximum. Nemusím nic chystat a pokaždé mám čerstvé jídlo do práce. 

Lenka

Ke krabičkám Jezte s námi se vracím pravidelně asi 3x ročně. Jídlo chutná delikátně a je vždy hezky připravené. Proto doporučuji.

Ondřej

Díky krabičkám hubnu a cítím se celkově líp. Takhle dobře už jsem se dlouho necítil, a proto na pravidelné stravě asi něco bude. Krabičky Jezte s námi určitě doporučuji.

iKitchen

Krabičková dieta - iKitchen

Ani sebedokonalejší krabičková dieta nemusí ani zdaleka splňovat všechny potřebné požadavky. Přesto se krabičková dieta Ikitchen snaží o to, aby všechno bylo dokonalé. Nabízí řadu programů a široké možnosti jejich nastavení tak, aby byl její uživatel nadmíru spokojený. Krabičková dieta vaří pouze z čerstvých surovin, vyváženě, chutně a bez lepku. 

Doručuje v Praze a jejím okolí a vybrat si můžete z následujících programů:

 • BALANCE (vyvážené stravování bez lepku)
 • VEGE (bez masných výrobků)
 • LOW CARB (se sníženým množstvím sacharidů)
 • ANTI-AGE (program proti stárnutí)

Každý program si lze individuálně nastavit, podle podparametrů:

 • Lose weigh (pro ztrátu kilogramů)
 • Daily  (jídlo pro každý den)
 • Fit
 • Power (určeno pro sportovce)

Na webu je k dispozici šikovná kalkulačka, která vám podle nastavených parametrů pomůže vypočítat program vám na míru. Dietní krabičky ikitchen nabízejí krabičky od pondělí do soboty. Program lze upravovat i podle porcí (nemusíte brát všechny porce nabízené v programu).

Web je přehledný, krabičková dieta ikitchen nabízí možnost vytvoření vlastního profilu, díky kterému budete mít přehled o svých výsledcích. Ikitchen nabízí i vlastní aplikaci, ve které si krabičky objednáte mnohem jednodušeji z pohodlí domova. V aplikaci lze rychleji provést určité úpravy, jako je například změna objednávky. Cena se odvíjí na nastaveném programu.

Výhody a nevýhody krabiček iKitchen:

K výhodám patří:

 • bezlepkové menu, které jinde dostanete jen jako doplňkovou variantu nebo není k dispozici vůbec
 • široký výběr programů, hezky řešený web, aplikace a možnost vytvoření profilu navíc

Nevýhodou pak je:

 • doručení jen v Praze a okolí
 • pro někoho možná obecně vyšší cena za krabičky

Reference zákazníků krabiček iKitchen

Spokojený uživatel iKitchen

Jídlo je rozmanité a velmi chutné. Za 9 měsíců mám dole 14 kilogramů. Takhle zhubnout se mi za život ještě nepodařilo.

Spokojený uživatelka - Bodláková

Dostatečnost porcí v režimu Lose Weight mě překvapila. Díky krabičkám hubnu bez pocitu strádání.

Spokojený uživatel iKitchen

Jídlo vypadá opravdu krásně. I druhý den, když si krabičky ohřívám, mám pocit, že jsem jídlo zrovna dovařila.

Nejlepší krabičková dieta BEROUN


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Co jsou krabičkové diety?

Krabičková dieta je forma redukční diety, kdy její uživatel jí jen to, co má připraveno v krabičkách. Tato dieta cílí nejen na pestré složení stravy, nýbrž i na její správné množství a pravidelnost.

Jak krabičkové diety fungují?

Krabičkové diety nejčastěji fungují na základě spolupráce s firmou, která tento způsob diety či stravování nabízí. Ovšem na principu krabičkové diety si můžete jídlo do krabiček připravovat i sami. Smyslem krabičkové diety je zajistit si jídlo na celý den, které navíc rozdělíte do tří až pěti pravidelných porcí. Přitom jídlo je upraveno tak, aby výživově a kaloricky odpovídalo vaší konkrétní dietě (redukční, udržovací, nabírací...). V případě, že si pro krabičkovou dietu vyberete firmu, její kurýr vám jídlo obvykle přiveze každé ráno.

Proč si krabičkovou dietu pořídit?

Hlavním důvodem, proč si krabičkovou dietu pořídit, je její komplexnost a úspora času. V krabičkách máte vše připraveno tak, aby byl zajištěn váš vyvážený příjem jídla a abyste mohli dodržovat pravidelnost jednotlivých porcí. Vy se o nic více nestaráte. Na vás je tak zasednout k připravenému jídlu ve vámi zvolenou hodinu. Nemusíte počítat kalorie, cokoliv připravovat ani nakupovat.

Jaké jsou druhy krabičkových diet?

Krabičkových diet existuje celá škála, z níž je potřeba si vybrat takovou, která vám bude vyhovovat. Přitom záleží, jestli chcete kila shazovat (potom si vyberete redukční krabičkovou dietu) nebo si svou váhu jen udržet (udržovací krabičková dieta). Pomocí krabičkové diety však můžete i podpořit růst svalové hmoty (krabičková dieta se pak nejčastěji jmenuje nabírací a je u ní kladen důraz na zvýšený příjem bílkovin). Krabičkové diety jsou dnes přizpůsobeny i veganům, celiakům. Narazit můžete na whole30 krabičkovou dietu nebo lowcarb krabičkovou dietu. Výběr je opravdu pestrý. 

Jaká je kvalita krabičkových diet?

U krabičkových diet je velký důraz kladen na kvalitu použitých surovin. Vzhledem k tomu, že krabičková dieta je po nějaký čas jediným zdrojem vašeho příjmu, musí obsahovat ty nejkvalitnější suroviny ve vyváženém poměru tak, aby se dostavily účinky a vaše tělo v žádném případě nestrádalo.

Výhody krabičkových diet

K výhodám krabičkových diet patří jejich nenáročnost na přípravu. Krabičky zkrátka jen otevíráte ve vámi stanovený čas. Nemusíte trávit čas v kuchyni vyvařováním ani v obchodě nakupováním. Díky krabičkové dietě se můžete naplno soustředit na hubnutí. Často krabičkové diety využívají lidé, které plně zaměstnává jejich práce, ale oni se i přesto chtějí plnohodnotně stravovat a udržovat si tím svou linii a zdraví.

Nevýhody krabičkových diet

K nevýhodám krabičkových diet určitě patří jejich vyšší cena. Ta sice není nijak závratná, a to zejména, pokud si krabičkovou dietu zvolí člověk, který žije sám a nemusí se starat o další nákupy. V případě, že krabičkovou dietu dodržuje jen jeden člen v domácnosti (nebo více jejich členů) a přitom je potřeba vařit a nakupovat pro zbývající členy, už se může cena krabičkové diety podepsat na vašem finančním rozpočtu.

Pro koho je krabičková dieta vhodná?

Krabičková dieta je vhodná především pro ty, kteří chtějí shodit přebytečná kila, přitom ale nemají čas, nechce se jim nebo se nevyznají v přípravě těch správných jídel, která by jim zaručila komplexní výživu a přitom i pro hubnutí důležitý kalorický deficit. Často pro ně tato dieta může být startovacím můstkem pro to, aby si zvykli na pravidelnost i velikost jednotlivých porcí. Postupem času si sami mohou začít připravovat podobná jídla. Krabičkové diety jsou však vhodné i pro ty, kteří kvůli práci nestíhají jíst. Předem připravené krabičky je pak přinutí si na jídlo najít čas.

Jaké důležité parametry si při výběru krabičkové diety pohlídat?

Nabídka krabičkových diet je opravdu rozmanitá a i proto mohou při jejich výběru vznikat nemalé potíže. Jak si vybrat tu nejlepší krabičkovou dietu? Stačí se řídit důležitými parametry, mezi které patří:

 • počet jídel v krabičkové dietě za den,
 • kalorická hodnota jednotlivých porcí,
 • kvalita surovin, z nichž jsou jídla připravena,
 • původ použitých surovin,
 • čas rozvozu jídla (nejlepší je, když vám kurýr přiveze krabičky brzo ráno),
 • počet jídel za den (většinou pět nebo tři porce za den),
 • cena krabičkové diety (obvykle se uvádí cena za den včetně dopravy),
 • možnost konzultace.

Sledujte Ecoblog i na Facebooku a Instagramu

sledujte
Ecoblog
Facebook 
sledujte
Ecoblog
Instagram

Otázky a odpovědi

Lze s krabičkovou dietou zhubnout?

Ano s krabičkovou dietou se dá i zhubnout podle toho, jak je nastavená (měla by zohledňovat váš kalorický deficit) a podle toho, jak ji dodržujete (kromě jídel v krabičkách byste neměli konzumovat nic dalšího).

Můžu s krabičkovou dietou nabrat svaly?

Pro nabírání svalové hmoty jsou uzpůsobené krabičkové diety pro nabírání a růst svalové hmoty, které se od ostatních krabičkových diet liší ve složení jídel. Velký důraz je tady kladen na obsah bílkovin, které pomáhají budovat svalovou hmotu.

Je krabičková dieta vhodná i pro těhotné ženy?

Ano, krabičkové diety jsou vhodné i pro těhotné ženy. Jsou to především takové diety, u kterých není klíčový kalorický deficit, nýbrž zdravé a vyvážené stravování. Toho mohou těhotní i kojící ženy krabičkovou dietou snadno docílit. Dokonce existují takové krabičkové diety, které se svým složením přímo zaměřují na těhotné ženy nebo kojící maminky.

Kolik můžu s krabičkovou dietou zhubnout?

To, kolik s krabičkovou dietou zhubnete, je velmi individuální. Závisí to na mnoha faktorech, mimo jiné i na tom, jakou krabičkovou dietu si zvolíte a co navíc při ní ještě děláte (zejména pohyb a dostatečný pitný režim). Obvykle redukční krabičkové diety slibují úbytek 6 až 12 kilogramů za 12 týdnů.

Hrozí s krabičkovou dietou jo-jo efekt?

S krabičkovou dietou jo-jo efekt nehrozí už proto, že je dodržována pravidelnost v jídle. Dbá se i na nutriční profil jednotlivých jídel a stejně tak i na velikost porcí. 

Jak si doma udělat krabičkovou dietu?

Už kvůli vyšší ceně krabičkových diet vás může napadnout, že budete podle principu krabičkových diet hubnout doma a že si do krabiček tedy jídlo sami připravíte. Určitě nejste prvním ani posledním, koho tohle napadlo. Při přípravě domácí krabičkové diety se můžete řídit podle některé z krabičkových diet, kterou jste dříve vyzkoušeli nebo podle receptů a výživových doporučení na internetu. Přitom je důležité dodržet správné množství jídla, jeho nutriční profil a pravidelnost.

Nejlepší krabičková dieta BEROUN


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Krabičkové diety na Ecoblogu

Zdroje

 1. Krabičková dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Krabi%C4%8Dkov%C3%A1_dieta
 2. Pitný režim - https://cs.wikipedia.org/wiki/Pitn%C3%BD_re%C5%BEim
 3. Dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Dieta
 4. Dietní systém - https://www.zbynekmlcoch.cz/medicina/nemoci-lecba/diety-v-nemocnici-dietni-system-kalorie-kaloricka-hodnota-a-charakteristika
 5. Redukční systém - http://www.zdrav.cz/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2075
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Nejlepší krabičková dieta v BEROUNĚ
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Krabičková dieta

Podobné články

Zanechte komentář