Domovská stránka » Krabičková dieta » ✅ Krabičková dieta ČESKÁ LÍPA – TOP 5 (recenze)✅

✅ Krabičková dieta ČESKÁ LÍPA – TOP 5 (recenze)✅

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Hledáte, jaká je nejlepší krabičková dieta v ČESKÉ LÍPĚ?

Na Ecoblogu jsem jich zatím testoval 5.

V tomto srovnání se podíváme na to, které z nich byly ty nejlepší.

Pojďme na to!

Nejlepší krabičková dieta ČESKÁ LÍPA


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

TOP 3 Nejprodávanější krabičkové diety v ČESKÉ LÍPĚ

Doporučuji
Zdravé stravování

Zdravé stravování

Celkové hodnocení: 5/5

Vybrat si můžete z více jak 12 programů. Co daný program preferuje, to lze lehce odvodit od jeho názvu. Krabičková dieta Zdravé stravování připravuje pokrmy v čele s týmem výživových specialistů.

Fitness Food Menu

Fitness Food Menu

Celkové hodnocení: 4.9/5

Pro Fitness Food Menu vaří profesionálové v čele s výživovými specialisty. Fitness Food Menu se může pyšnit vlastní řadou proteinových výrobků, těstovin a biokoření. Firma na trhu funguje už přes 11 let.

FitMeal

FitMeal

Celkové hodnocení: 4.8/5

Krabičková dieta FitMeal nabízí četné výhody. Nezakazuje ani nijak neomezuje. Suroviny, jako je smetana nebo tuk neobchází obloukem, nýbrž je do svých receptů zahrnuje, ale ve správném množství.

TOP 5 nejlepších krabičkových diet v ČESKÉ LÍPĚ

 1. Zdravé stravování
 2. Fitness Food Menu
 3. FitMeal
 4. Vitalbox
 5. Dieta pro Tebe

Zdravé stravování

Krabičková dieta Zdravé stravování

Že jsou krabičkové diety vhodné pro „lenochy”, kterým se nechce vařit nebo „tlouštíky” bez vůle připraviti si kaloricky lépe vyhovující jídlo? Ale kdepak!

Krabičková dieta Zdravé stravování je důkazem toho, že je to moderní styl stravování pro všechny napříč generacemi, profesemi a úmysly.

Krabičková dieta zdravé stravování pomáhá vybudovat zdravější stravovací návyky, v nichž hlavní roli hraje pravidelnost.

Nabízí celou řadu programů, které jsou upraveny na míru individuálním stravovacím potřebám různých skupin uživatelů, mezi které můžete patřit i vy.

Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí širokou škálu stravovacích programů s jídelníčky, které sestavuje tým výživových specialistů pod vedením nutriční terapeutky Mgr. Kateřiny Šimkové.

Krabičková dieta Zdravé stravování

Nabízí programy:

 • Pro zdraví,
 • Pro zdraví +,
 • Kombi week,
 • Meníčko,
 • Bez masa,
 • Pro mámy,
 • Fit +,
 • Protein +,
 • Detox,
 • Protein Extra,
 • Jídlo na víkend.

Každý program přitom nabízí více variant jídelníčku, hlavně co se obsahu kalorií týče. Jídelníčky v jednotlivých programech však lze vybírat i podle toho, zda jsou celodenní nebo vynechávají nějakou porci jídla, například jídelníček celodenní bez večeře, jídelníček celodenní bez snídaně, jídelníček dopolední, odpolední, bez svačin atd. Krabičková dieta Zdravé stravování se nezaměřuje pouze na hlavní města, nýbrž cílí na rozvoz i v menších městech skrz celou Českou republiku. 

Krabičková dieta Zdravé stravování

Přesto nelze zaručit, že zrovna k vám bude společnost rozvážet. Kromě rozvozu nabízí i síť odběrných míst, kde si můžete své jídlo na celý den vyzvednout. Stejně jako většina společností, které krabičkové diety nabízí, tak i Zdravé stravování jídlo rozváží vždy večer před dnem, pro který jsou jídla určeny.

Ceny krabičkových jídel od Zdravého stravování jsou ovlivněny výběrem konkrétního programu a jídelníčku, který nabízí. Například cena celodenního jídelníčku z programu Pro zdraví = 441 Kč/den (jídelníček 5000 kJ, 5 porcí za den). Celodenní program KETO pak vychází na částku od 537 Kč. Program Pro mámy s pěti porcemi jídla stojí od 503 Kč (7000 kJ).

Krabičková dieta Zdravé stravování

Výhody a nevýhody Zdravého stravování

K výhodám krabičkové diety ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ patří:

 • široká nabídka programů,
 • rozvoz do většiny míst v ČR.

Jako nevýhodu lze označit:

 • skutečnost, že při tak široké nabídce se může zákazník maličko ztrácet (tohle ale vyvažuje možnost online poradenství),
 • pro někoho vyšší cenu za stravování (zejména pak pro ty, kteří kromě této diety musí běžně vařit a nakupovat pro zbytek rodiny).

Reference zákazníků Zdravého stravování

Ivana Sottnerová, fitness trenérka a nutriční koučka

I přesto, že spoustu surovin musím ze svého jídelníčku vyřadit, krabičky od Zdravé stravování pro mě zůstávají i nadále velmi pestré.

Pavel Horváth, fotbalový trenér

Na krabičkové dietě Zdravé stravování mi vyhovuje, že jídlo rozvážejí do více měst, a tak ho můžu odebírat podle toho, kde se zrovna nacházím. Díky tomuto stravování jsem za 3 měsíce shodil 8 kilogramů.

Kuba Ryba, hudebník

 Jídlo od Zdravého stravování bylo mým třetím pokusem o krabičkovou dietu a musím říct, že až tato společnost mi po všech stránkách vyhovovala – hlavně její veganské menu, díky kterému jsem za tři měsíce zhubl 7 kilogramů.

Fitness Food Menu

Krabičková dieta Jsme Fitness Food Menu

Péče o zdravý životní styl nebo hubnutí nikdy nebyla snazší. Dietní krabičky FITNESS FOOD MENU vám nabídnou program na míru, díky kterému shodíte přebytečné kilogramy a budete se fyzicky a psychicky cítit mnohem lépe. Pro krabičky Fitness Food Menu vaří profesionálové v čele s výživovými specialisty. Fitness Food Menu se může pyšnit vlastní řadou proteinových výrobků, těstovin a biokoření. 

Firma na trhu funguje už přes 11 let a krabičky dováží do 10 krajů v ČR – do Jihomoravského, Ústeckého, Libereckého, Středočeského (zatím ne Praha), Královehradeckého, Pardubického, na Vysočinu, do Jihočeského, Zlínského a Moravskoslezského kraje.

Vybrat si můžete z následujcíích programů:

 • RACIO
 • LOW CARB
 • VEGET
 • MUSCLE

Tyto programy lze dále nastavit podle toho, zda jsou určené pro muže nebo ženu a podle počtu celkových kalorií. Cena za den této krabičkové diety závisí na konkrétním nastavení. Například program RACIO (žena 5000 kJ) = od 430 Kč/den. Program MUSCLE (12000 kJ) = od 490 Kč/den. Krabičková dieta FFMenu za poplatek nabízí možnost vynechání nebo nahrazení konkrétní suroviny například ryb, hub, ořechů atd.

Výhody a nevýhody Fitness Food Menu

K výhodám patří:

 • nabídka vlastní řady proteinových výrobků, bio koření a těstovin a také originálních receptů,
 • široký rozptyl nabízených programů a možnost jejich úpravy.

Nevýhodou pak je:

 • nepokrytí celé ČR,
 • pro některé obecně vyšší cena krabiček.

Reference zákazníků Fitness Food Menu

Markéta

S krabičkovou dietou jsem spokojená, protože šetří můj čas a stravuji se zdravě a pravidelně.

Aleš

Díky krabičkové dietě mohu najet na pravidelnost, která mi dosud ve stravování chyběla.

Viktor

Krabičkové diety jsou výhodné v tom, že se o nic více nemusíte starat. Jídlo máte připravené a vy, pokud zrovna nevaříte zbytku rodiny (což není ideální), můžete řešit něco svého.

FitMeal krabičková dieta

Krabičková dieta FitMeal

Protože žádná dieta není dlouhodobě udržitelná, je potřeba pro zdravý životní styl hledat něco, co lze dodržovat dlouhodobě. Jedním ze způsobů vašeho stravování může být krabičková dieta FitMeal, která nabízí četné výhody. Krabičková dieta FitMeal nezakazuje ani nijak neomezuje. Suroviny, jako je smetana nebo tuk neobchází obloukem, nýbrž je do svých receptů zahrnuje, ale ve správném množství.

U krabiček FitMeal se můžete těšit na běžná česká jídla, třeba na svíčkovou. Tu ale odborníci z FitMeal upravili tak, aby vyhovovala požadavkům na zdravé stravování. Ani sladké není u FitMeal tabu, naopak krabičky nabízejí zdravé domácí mlsání. Výjimečné jsou i nabídkou čerstvého pečiva z domácí pekárny ve svém blízkém okolí, nabídkou čerstvých těstovin Pasta Mamma, nabídkou mladých výhonků, bylinek, ovoce a zeleniny od lokálních dodavatelů.

Krabičky FitMeal rozvážejí ve městech Praha, Mladá Boleslav, Liberec, Nový Bor, Varnsdorf, Rumburk, Děčín, Ústí nad Labem.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • PROGRAM SLIM (1200 kCal)
 • PROGRAM BASIC (1400 kCal)
 • PROGRAM STANDARD (1700 kCal)
 • PROGRAM FIT (2000 kCal)
 • PROGRAM GIANT (2500 kCal)

Cena se liší podle toho, jaký program si nastavíte a jak jej případně podle sebe upravíte, a to už od 410 Kč/den. Na webu je dostupná pohodlná kalkulačka, ve které si můžete nastavit vaše parametry a ona vám vypočítá, kolik za krabičky zaplatíte. Krabičky FitMeal doručují na dva dny, a to v úterý, čtvrtek a neděli. Možné je doručení i o víkendu (krabičky na víkend dostanete už ve čtvrtek s pátečním menu). Vybrat si můžete i variantu s masem nebo bez masa.

Výhody a nevýhody krabiček FitMeal

K výhodám krabiček patří:

 • široká nabídka programů a možnost jejich nastavení
 • doručování krabiček i na víkend a možnost zvolit bezmasý jídelníček

Nevýhodou pak je:

 • nepokrytí celé ČR
 • pro někoho možná obecně vyšší cena krabiček

Reference zákazníků krabiček FitMeal

Jiří

Krabičky FitMeal jsem začal využívat v rámci mé péče o figuru. Jídlo chutná dokonale a s rozvozovým kurýrem je vždy super domluva.

Jakub

Díky krabičkám FitMeal šetřím čas strávený v kuchyni a nakupováním. Krabičky jsou pokaždé čerstvé a nemusím počítat kalorie.

Kateřina Sokolová

Krabičky mi pomáhají udržet se dlouhodobě ve formě, což je pro mě jako pro modelku klíčové.

VITALBOX

Krabičková dieta VitalBox

Že krabičková dieta nemusí být o dietě a odříkání, o tom svědčí nabídka krabiček VITALBOX, za kterými stojí Jakub a Eva Krausovi – osobní fitness trenéři a specialisté na zdravou výživu.

Už samotní tvůrci těchto krabiček mohou být důvodem, proč se rozhodnete právě pro krabičkovou dietu VITALBOX, která rozváží v následujících lokalitách – Praha město, Středočeský kraj, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Pelhřimov, Jindřichův Hradec, Třeboň, České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Tábor, Benešov, Poděbrady, Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Jičín, Liberec, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav. Vždy je ale lepší možnost dopravy předem zkonzultovat.

Vybírat můžete z programů:

 • Six Pack Diet pro ženy
 • Six Pack Diet pro muže
 • Keep Fit pro ženy
 • Keep Fit pro muže
 • Muscle Gain pro žen
 • Muscle Gain pro muže
 • Muscle Gain PLUS pro muže
 • PREMIUM program
 • Mama program
 • FIT snídaně žena/muž
 • FIT svačina dopolední žena/muž
 • FIT oběd žena/muž
 • FIT svačina odpolední žena/muž
 • FIT večeře žena/muž

Cena krabiček se odvíjí podle nastaveného programu, už od 65 Kč za den. Krabičky VITAL BOX dovážejí jídla každý den a nabízejí možnost doručení jídel i na víkend (v určitých lokalitách není možný dovoz na neděli). Jídla na víkend jsou doručena spolu s pátečním rozvozem. Krabičky VitalBox nabízejí možnost upravit program na vegetariánský nebo bezlaktózový. V některých městech je možné jídla odebírat z odběrných míst.

Výhody a nevýhody krabiček VitalBox

Velkou výhodou je:

 • docela široké pokrytí míst, kde je možné krabičky doručit
 • velký výběr programů a možnost jejich individuálních úprav
 • nabídka přípravy jídel na víkend
 • krabičky zastřešují známé osobnosti – manželé Krausovi

Jako nevýhodu pak můžete vidět:

 • nepokrytí celé ČR
 • pro někoho obecně vyšší cena krabiček

Reference zákazníků krabiček VitalBox

Alena

Jsem maminkou tří dětí a zhubnout po porodech bylo mým hlavním cílem. Krabičky jsem v kuse jedla tři měsíce a kila šla dolů jako po másle, aniž bych měla pocit hladu.

Petra

Vždy jsem byla krev a mlíko a měla plus minus 8 kilo nahoře. Díky krabičkám jsem ale nadbytečná kila shodila a to tak, že se mi ani po delší době nevrátila. Samozřejmě jsem začala i s pohybem a více méně se držím zdravějšího životního stylu.

Dieta pro Tebe

Krabičková dieta - Dieta pro Tebe

Jak na efektivní hubnutí? Hlavně pomalu! Nic se nemá přepálit a tudíž ani dieta ne. Na efektivním pomalém hubnutí 1 až 2 kg týdně je založena i krabičková dieta Dieta pro Tebe. Dieta je zaměřená na hubnutí a nabízí dva základní programy hubnutí pro ženy – 5000 kJ a hubnutí pro muže – 7000 kJ.

Dieta pro Tebe rozváží krabičky do těchto lokalit: Doksy, Česká Lípa, Nový Bor, Cvikov, Jablonné v Podještědí, Chrastava, Liberec, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Turnov, Jičín, Železný Brod, Lomnice nad Popelkou, Jablonec nad Nisou, Semily a okolí.

Vybrat si můžete z těchto programů:

 • KRABIČKOVÁ DIETA pro ženy 5000 kJ
 • KRABIČKOVÁ DIETA pro muže 7000 kJ

Cena krabičkové diety se odvíjí podle aktuálního nastavení programu a délce jeho trvání. Programy lze různě nastavovat – například jako variantu s víkendem, jen se sobotou nebo bez víkendu. Nastavit si lze i délku (týden, dva týdny, měsíc). Lze zvolit jen dopolední menu, odpolední menu nebo jen oběd a večeři. Rozvoz není zdarma. Při doručování na adresu si společnost účtuje + 30 Kč/den. Je možné si zdarma jídlo vyzvednout na odběrném místě společnosti. Ušetřit můžete tak, že si jídlo vyzvednete přímo na provozovně. Web nabízí BMI kalkulačku, konkrétní jídelníčky, ceníky, seznam alergenů a další potřebné informace.

Výhody a nevýhody krabiček Dieta pro Tebe:

K výhodám patří:

 • možnost upravit si program podle představ, hýbat lze s délkou programu i s jednotlivými chody v něm
 • slíbený úbytek až 7 kilogramů za měsíc

Nevýhodou je:

 • rozvoz jen v určitých lokalitách
 • omezený výběr programů

Reference zákazníků krabiček Dieta pro Tebe

Eva

I bez pohybu jsem za měsíc dala dolů 6 kg a cítím se jako znovuzrozená.

Martina

Velká spokojenost. Jídlo chutné a dostačující. Už po čtyřech dnech jsem se cítila mnohem lépe.

Gabriela

Jídlo je rozmanité a velmi chutné. Za 9 měsíců mám dole 14 kilogramů. Takhle zhubnout se mi za život ještě nepodařilo.

Nejlepší krabičková dieta ČESKÁ LÍPA


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Co jsou krabičkové diety?

Krabičková dieta je forma redukční diety, kdy její uživatel jí jen to, co má připraveno v krabičkách. Tato dieta cílí nejen na pestré složení stravy, nýbrž i na její správné množství a pravidelnost.

Jak krabičkové diety fungují?

Krabičkové diety nejčastěji fungují na základě spolupráce s firmou, která tento způsob diety či stravování nabízí. Ovšem na principu krabičkové diety si můžete jídlo do krabiček připravovat i sami. Smyslem krabičkové diety je zajistit si jídlo na celý den, které navíc rozdělíte do tří až pěti pravidelných porcí. Přitom jídlo je upraveno tak, aby výživově a kaloricky odpovídalo vaší konkrétní dietě (redukční, udržovací, nabírací...). V případě, že si pro krabičkovou dietu vyberete firmu, její kurýr vám jídlo obvykle přiveze každé ráno.

Proč si krabičkovou dietu pořídit?

Hlavním důvodem, proč si krabičkovou dietu pořídit, je její komplexnost a úspora času. V krabičkách máte vše připraveno tak, aby byl zajištěn váš vyvážený příjem jídla a abyste mohli dodržovat pravidelnost jednotlivých porcí. Vy se o nic více nestaráte. Na vás je tak zasednout k připravenému jídlu ve vámi zvolenou hodinu. Nemusíte počítat kalorie, cokoliv připravovat ani nakupovat.

Jaké jsou druhy krabičkových diet?

Krabičkových diet existuje celá škála, z níž je potřeba si vybrat takovou, která vám bude vyhovovat. Přitom záleží, jestli chcete kila shazovat (potom si vyberete redukční krabičkovou dietu) nebo si svou váhu jen udržet (udržovací krabičková dieta). Pomocí krabičkové diety však můžete i podpořit růst svalové hmoty (krabičková dieta se pak nejčastěji jmenuje nabírací a je u ní kladen důraz na zvýšený příjem bílkovin). Krabičkové diety jsou dnes přizpůsobeny i veganům, celiakům. Narazit můžete na whole30 krabičkovou dietu nebo lowcarb krabičkovou dietu. Výběr je opravdu pestrý. 

Jaká je kvalita krabičkových diet?

U krabičkových diet je velký důraz kladen na kvalitu použitých surovin. Vzhledem k tomu, že krabičková dieta je po nějaký čas jediným zdrojem vašeho příjmu, musí obsahovat ty nejkvalitnější suroviny ve vyváženém poměru tak, aby se dostavily účinky a vaše tělo v žádném případě nestrádalo.

Výhody krabičkových diet

K výhodám krabičkových diet patří jejich nenáročnost na přípravu. Krabičky zkrátka jen otevíráte ve vámi stanovený čas. Nemusíte trávit čas v kuchyni vyvařováním ani v obchodě nakupováním. Díky krabičkové dietě se můžete naplno soustředit na hubnutí. Často krabičkové diety využívají lidé, které plně zaměstnává jejich práce, ale oni se i přesto chtějí plnohodnotně stravovat a udržovat si tím svou linii a zdraví.

Nevýhody krabičkových diet

K nevýhodám krabičkových diet určitě patří jejich vyšší cena. Ta sice není nijak závratná, a to zejména, pokud si krabičkovou dietu zvolí člověk, který žije sám a nemusí se starat o další nákupy. V případě, že krabičkovou dietu dodržuje jen jeden člen v domácnosti (nebo více jejich členů) a přitom je potřeba vařit a nakupovat pro zbývající členy, už se může cena krabičkové diety podepsat na vašem finančním rozpočtu.

Pro koho je krabičková dieta vhodná?

Krabičková dieta je vhodná především pro ty, kteří chtějí shodit přebytečná kila, přitom ale nemají čas, nechce se jim nebo se nevyznají v přípravě těch správných jídel, která by jim zaručila komplexní výživu a přitom i pro hubnutí důležitý kalorický deficit. Často pro ně tato dieta může být startovacím můstkem pro to, aby si zvykli na pravidelnost i velikost jednotlivých porcí. Postupem času si sami mohou začít připravovat podobná jídla. Krabičkové diety jsou však vhodné i pro ty, kteří kvůli práci nestíhají jíst. Předem připravené krabičky je pak přinutí si na jídlo najít čas.

Jaké důležité parametry si při výběru krabičkové diety pohlídat?

Nabídka krabičkových diet je opravdu rozmanitá a i proto mohou při jejich výběru vznikat nemalé potíže. Jak si vybrat tu nejlepší krabičkovou dietu? Stačí se řídit důležitými parametry, mezi které patří:

 • počet jídel v krabičkové dietě za den,
 • kalorická hodnota jednotlivých porcí,
 • kvalita surovin, z nichž jsou jídla připravena,
 • původ použitých surovin,
 • čas rozvozu jídla (nejlepší je, když vám kurýr přiveze krabičky brzo ráno),
 • počet jídel za den (většinou pět nebo tři porce za den),
 • cena krabičkové diety (obvykle se uvádí cena za den včetně dopravy),
 • možnost konzultace.

Sledujte Ecoblog i na Facebooku a Instagramu

sledujte
Ecoblog
Facebook 
sledujte
Ecoblog
Instagram

Otázky a odpovědi

Lze s krabičkovou dietou zhubnout?

Ano s krabičkovou dietou se dá i zhubnout podle toho, jak je nastavená (měla by zohledňovat váš kalorický deficit) a podle toho, jak ji dodržujete (kromě jídel v krabičkách byste neměli konzumovat nic dalšího).

Můžu s krabičkovou dietou nabrat svaly?

Pro nabírání svalové hmoty jsou uzpůsobené krabičkové diety pro nabírání a růst svalové hmoty, které se od ostatních krabičkových diet liší ve složení jídel. Velký důraz je tady kladen na obsah bílkovin, které pomáhají budovat svalovou hmotu.

Je krabičková dieta vhodná i pro těhotné ženy?

Ano, krabičkové diety jsou vhodné i pro těhotné ženy. Jsou to především takové diety, u kterých není klíčový kalorický deficit, nýbrž zdravé a vyvážené stravování. Toho mohou těhotní i kojící ženy krabičkovou dietou snadno docílit. Dokonce existují takové krabičkové diety, které se svým složením přímo zaměřují na těhotné ženy nebo kojící maminky.

Kolik můžu s krabičkovou dietou zhubnout?

To, kolik s krabičkovou dietou zhubnete, je velmi individuální. Závisí to na mnoha faktorech, mimo jiné i na tom, jakou krabičkovou dietu si zvolíte a co navíc při ní ještě děláte (zejména pohyb a dostatečný pitný režim). Obvykle redukční krabičkové diety slibují úbytek 6 až 12 kilogramů za 12 týdnů.

Hrozí s krabičkovou dietou jo-jo efekt?

S krabičkovou dietou jo-jo efekt nehrozí už proto, že je dodržována pravidelnost v jídle. Dbá se i na nutriční profil jednotlivých jídel a stejně tak i na velikost porcí. 

Jak si doma udělat krabičkovou dietu?

Už kvůli vyšší ceně krabičkových diet vás může napadnout, že budete podle principu krabičkových diet hubnout doma a že si do krabiček tedy jídlo sami připravíte. Určitě nejste prvním ani posledním, koho tohle napadlo. Při přípravě domácí krabičkové diety se můžete řídit podle některé z krabičkových diet, kterou jste dříve vyzkoušeli nebo podle receptů a výživových doporučení na internetu. Přitom je důležité dodržet správné množství jídla, jeho nutriční profil a pravidelnost.

Nejlepší krabičková dieta ČESKÁ LÍPA


VÝBĚR ECOBLOGU #1

Zdravé stravování

Krabičková dieta s názvem Zdravé stravování dokazuje, že tato forma diety v žádném případě není jen o redukci hmotnosti. Spíše než jen kalorický deficit upřednostňuje zdravé, pestré, vyvážené a pravidelné stravování, které si nicméně můžete nastavit dle vašich individuálních potřeb. Krabičková dieta Zdravé stravování nabízí celou škálu programů, podle kterých vám krabičkovou dietu ušijí na míru.

Krabičkové diety na Ecoblogu

Zdroje

 1. Krabičková dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Krabi%C4%8Dkov%C3%A1_dieta
 2. Pitný režim - https://cs.wikipedia.org/wiki/Pitn%C3%BD_re%C5%BEim
 3. Dieta - https://cs.wikipedia.org/wiki/Dieta
 4. Dietní systém - https://www.zbynekmlcoch.cz/medicina/nemoci-lecba/diety-v-nemocnici-dietni-system-kalorie-kaloricka-hodnota-a-charakteristika
 5. Redukční systém - http://www.zdrav.cz/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2075
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Nejlepší krabičková dieta v České Lípě
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Krabičková dieta

Podobné články

Zanechte komentář